Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Luis Suarez w FC Barcelonie!

FC Barcelona poinformowała, że osiągnęła porozumienie z Liverpoolem w sprawie transferu Luisa Suareza. Urugwajczyk zwiąże się z Dumą Katalonii pięcioletnim kontraktem.

przeczytaj cały artykuł

Bohatejro

Neymar, Messi, Suarez to w tej chwili chyba najlepszy atak na świecie. Byleby gwiazdorzy się dogadali. Nie mogę się powstrzymać żeby tego nie napisać, że wielka szkoda, że w Realu jest Benzema ktory marnuje mnóstwo sytuacji. Ronaldo, Bale + Falcao lub Cavani i klękajcie narody! Dziwię się, że w Realu nie dokonają wymiany z Francuzami (Monaco lub PSG). To powinno być proste! A gadanie, że ktoś ładnie podaje jak Benzema mnie śmieszy. Bo są napastnicy co ładnie podają i strzelają bramy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kawasaki14

Masz rację ale... ja bym zatrzymał Benzemę. Real stać spokojnie na transfer Falcao, a jeśli by do niego doszło dla mnie mieli by 11-tke zbliżoną do ideału. Solidni bramkarze, równie dobrzy środkowi obrońcy Ramos i Pepe, dobrzy boczni Marcelo/Concetrao i Carvajal/Arbeloa, świetni "kreatorzy" Modric i Di Maria do tego "uznana marka" Alonso i jeszcze wymieniony przez Ciebie "ogień" czyli atak. Nic więcej do szczęścia by mi nie było potrzeba ;)
Skład porównywalny do tego z sezonu 2002/2003.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Vive

Atak Realu CR7,Bale i Falcao górą jak dla mnie to najlepszy atak na świecie.Suarez świetny gracz ale troszkę gorszy od Lewego.Lewy już w tej chwili to top 8 na świecie,a po grze w Bayernie będzie jeszcze lepszy.Lepsi od Lewego to Cr7(najlepszy gracz świata),Messi,Ibrahimović,Falcao,Bale,Lewandowski,Suarez. Tak wygląda czołówka snajperów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
kasyx

Fajnie, że poczucie humoru Cie nie opuszcza:) Chodziło mi bardziej o to, w którą strone świata musisz jechać:)

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Fakt. Ale jak nie ma meczu, człowiek głupieje:) MŚ sie skończą i miesiąc trzeba zaczekać. Albo podniecać się naszą E-lipą. Oglądnij sobie "Non-Stop" Przed chwila skończyłem.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Dzięki, obejrzę. Teraz w serialach gustuję. Obejrzałem Detektywa, odświeżam Breaking Bad. Coś trzeba wieczorami robić, zanim sezon ruszy :)

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Najtrudniejsze sa początki. Nie wszystkie seriale wciągają od razu i można się zrazić. Ale potem już nie trudno się oderwać :) A Detektywa polecam. Jeden sezon, 8 odcinków, świetna gra aktorska i fajny klimat, typowy dla gatunku.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Zorro było fajne, przynajmniej jak byłem mały. Polecam "Dumę i uprzedzenie", serialową wersję BBC, tyle że to angielski staroświecki romans.

| Odpowiedz
blokuj
Jedi

Suarez świetny gracz ale troszkę gorszy od Lewego.Lewy już w tej chwili to top 8 na świecie

pierd..... waćpan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.