Wątek dotyczący artykułu

Stelmet wypowiedział umowy Eyendze i Brackinsowi! Nie wrócą już do Zielonej Góry?!

Christian Eyenga i Craig Brackins nie będą dłużej grać w Stelmecie? Okazuje się, że to realny scenariusz! Klub wypowiedział umowy tym zawodnikom.

przeczytaj cały artykuł

Tomaszkosz

Cos mi sie zdaje ze szukaja nieco oszczednosci wiec będą pewnie z nimi rozmowy o nizsze kontrakty, a i pewnie szykują dla nas jakijs kontrakcik porządnego podkoszowego zwlaszcza ze hrycy prawdopodobnie zostaje wiec będzie znowu gral raczej z lawy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet666

Tez tak mi sie wydaje , nowe kontrakty zostały im przedstawione , sprawa tylko zawodników czy im przypadnie niższa pula pln ;) furory nie robili powinni zostać na przyszły sezon , zwłaszcza eyenga swietny atleta robi furorę niech potrenuje rzut z dystansu i bedzie dobrze ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszek z Falubazu

Hrycan jest potrzebny do rotacji nasz skład będzie wyglądał tak Zamojski, Koszarek, Hrycaniuk, Chanas, Cel plus Matczak, który ma wrócić co ma być ukłonem w stronę wychowanków i to wystarczy. Teraz według filozofii Adamka szukamy jedynki klasycznej takiej która będzie zmiennikiem Koszarka ale też takiej, która pozwoli Koszarkowi pójść na dwójkę i rzucać wydaje mi się że ściągniemy Blassingema na tą pozycję, dalej klub szuka strzelca na pozycję 3-4 i dwóch na pozycje 4-5. Odchodzą wszyscy z zeszłego roku. Pozostała ilość zawodników to mają być uzupełnienia z rezerw i młodzieżówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.