Wątek dotyczący artykułu

Brązowi Pomarańczowi! - relacja z meczu o 3. miejsce MŚ Brazylia - Holandia

Prowadzona przez genialnego Louisa van Gaala reprezentacja Holandii w meczu o 3. miejsce mundialu w Brazylii pewnie pokonała gospodarzy 3:0 i sięgnęła po swój czwarty w historii medal MŚ.

przeczytaj cały artykuł

ali

CT i kibol wawy !!!
Do odstrzału ... Ludziska kocham i jestem dobry w pewnej dyscyplinie z Brazylii . Taka sztuka walki (dla ciemnych ,połączona z tańcem !)
Brazylia miała farta i to dużego !
Brawo Pomarańczowi i Niemcy .... Mistrzami ! Europa bije wszystkich . BRAWO !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Oczywiście, że Holendrzy byli lepsi. Ale medale, nawet pamiątkowe, dla sędziów to nieporozumienie :)
PS Nie kibicuję żadnej reprezentacji na mundialu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Oglądałem i widziałem, że Brazylia lepiej strzelała karne, jakże ważny element piłkarskiego rzemiosła. Statystyka strzałów równiez na korzyść Brazylii i to zdecydowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.