Wątek dotyczący artykułu

Carmelo Anthony zostaje w New York Knicks!

Koniec sagi z udziałem Carmelo Anthony'ego. 30-latek doszedł do porozumienia z władzami New York Knicks i zostaje w klubie z Big Apple.

przeczytaj cały artykuł


THE ANSWER

Mam nadzieję, że kontrakt będzie niższy od maxa (129) jak podają "źródła" może około 120mln, najlepiej z -7,5% w drugim roku, żeby było coś więcej kasy na nowych grajków.
Jeśli idzie o kasę to ciekawe który z Was zostawiłby na stole 50mln?? Zresztą Chicago nie wygląda najlepiej. Żeby dać mu coś więcej musieliby forsować S&T i ciekawe kto wtedy zostałby tam grać? Noah kontuzjogenny, Rose jedną kontuzję od końca kariery (na pewno nie będzie to ten sam Rose co 2 lata temu), skończony Boozer (pewnie i tak wyleci), Gibson lub Butler (zależy który by nie poszedł w wymianie) i paczka "wypełniaczy". NYK jeszcze w tym okienku odpalą jakąś wymianę, możecie się tego spodziewać, a w następnym sezonie gdy spadną kontrakty Stata lub Bargsa (zależy który nie zostanie odpalony) będzie miał Zen Master pole do popisu! I kto w perspektywie 2-3 lat był lepszą opcją na majstra dla Melo - NYK czy Chicago? Sami sobie odpowiedzcie. Odejście LeBuma do Cleveland zrówna stawkę na Wschodzie. Będzie się działo! Let's Go KNICKS!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kojiro

Juz Ci odpowiadam,oczywiście że większe szansę miałby na tytuł w Chicago.Po pierwsze Rose jest zdrowy i będzie pewnie grał na poziomie allstar.Po drugie jeżeli mówisz,że Jo jest kontuzjogenny to sprawdź ilość meczy rozegranych przez niego i Melo w ostatnich 3 sezonach.Po trzecie porównaj trenerów w obu organizacjach w Bulls jeden z dwóch najlepszych w lidze,w NY debiutant.Po czwarte max kontraktu ogranicza przyszłe ruchy transferowe.Po piąte w Chicago zawitała właśnie nowa gwiazda w postaci Gasola i skład Rose-Butler-Melo-Gasol-Noah +Hinrich,Snell,McDermott,Mirotic,a może jeszcze jeden weteran za minimum, dawałby spore nadzieje na sukces.Po szóste kto taki niby miałby przyjść do Zena,kogo on ma ściągnąć takiego kto zapewni mu misia?Rozumiem,że będzie polował po kolei na Rondo i Duranta,ale pierwszy to wydatek przynajmniej 15-18 mln za sezon,drugi lekko ponad 20,a gdzie miejsce na pozostałe wzmocnienia(center,dobra ławka).Mistrz szybko nie zawita do NY,a Zen zostawiając u siebie Melo z takim kontraktem bardziej sobie zaszkodził według mnie niż pomógł.
Chicago życzę sprowadzenia Bledsoe'a.Zresztą mają paru ciekawych zawodników do możliwego oddania,parę picków,powinno być jeszcze ciekawe w Windy city.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.