Wątek dotyczący artykułu

Nemanja Zelenović: Możemy awansować do ćwierćfinału

Nemanja Zelenović zagra w przyszłym sezonie w Orlen Wiśle Płock. - To miejsce, gdzie będę mógł pokazać pełnię swoich umiejętności - mówi nowy nabytek wicemistrzów Polski.

przeczytaj cały artykuł


handball player

Ciekawi mnie ten zapisy który miałby się znaleźć w kontraktach zawodników z Płocka. Jak on miałby wyglądać ? Kontrakt podpisuje się na określony czas, zapisy w kontrakcie obowiązują zawodnika do czasu wygaśnięcia umowy, więc po wypełnieniu kontraktu przestają obowiązywać. Więc jak to jest ? Zapis w umowie po zakończeniu jej obowiązywania jest niezobowiązujący do niczego. Żaden sąd nie przyzna racji Wiśle, gdyby wyszła z takim zawodnikiem na drogę sądową. Chyba, że do kontraktu zawarty jest aneks jako umowa cywilno prawna pomiędzy klubem, a zawodnikiem w którym to zawodnik zobowiązuje się do niereprezentowania Vive w określonym przez tą umowę czasie. Ale wątpię, żeby jakiś zawodnik zdecydował się na podpisanie takiego aneksu, ponieważ tej kwestii nie regulują żadne przepisy EHF, a jedynie przepisy prawne konkretnych krajów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Vive

To są kompletne bzdury z tym zapisem wymyslonym przez kibiców Wisły tylko.Nie ma takiej mozliwosci,aby taki zapis wszedł w życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS

Kontrakt podpisuje się na określony czas, zapisy w kontrakcie obowiązują zawodnika do czasu wygaśnięcia umowy, więc po wypełnieniu kontraktu przestają obowiązywać


Ale obowiązują w czasie jego trwania vide casus Jurkiewicza który ma jeszcze w Wiśle kontrakt przez rok a już dogadał się z drobiem tyle że Berti go wystawił przez co na samą myśl o nadchodzącym sezonie w Wiśle Mariusz reaguje totalną paniką czego nawet nie ukrywa w przedsezonowych wywiadach.Jest bardzo przestraszony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.