Dyskusja

truly.work Stal Gorzów eWinner Apator Toruń

Stal Gorzów - Unibax Toruń
17 lipca 2014, 19:00

53 : 37
Relacja

Niewinny

Ja nie bronie decyzji wladz mojego klubu...dla mnie to tez zenada i wstyd ale ja potrafie sie przyznac do tego, a wy placzki do tej pory krzyczycie jak to was skrzywdzono

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SirQaz

nie o te slowa mi chodzi. o te slowa ze powiedzial ze za 10 meczow nie zobaczyl jeszcze nawet zlotowki. wszyscy zajeli sie alkomatem i tego nie uslyszeli. niby moglbym milczec ale prawda jest wazniejsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYZAK

Slyszalem to bo ogladam LIVE w TV! Ale nie moj cyrk, nie moje malpy. Przeciez ci pisalem ze po sezonie bedziecie miec DLUGI za 2 SEZONY! Nie chciales wierzyc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Niewinny

to zalezy ile mu wisza...on juz zlewa wlokniarza i wlokniarz pewnie zlewa i jego...sam przytaknal Dari jak powiedziala ze nowy kierunek dla Niego w przyszlym sezonie

| Odpowiedz
blokuj
Niewinny

I nie pochwalam tego jak tego co zrobili z Emilem i9 co robia z innymi...bylem pierwszym co sie cieszyl jak Walasa zakontraktowali...pamietam co robil dla Nas 10 lat temu...

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

to juz nie ten walasek i nie ten wlokniarz. ogladalem kilka dni temu walaska we wlokniarzu sprzed lat. inny zawodnik. zaangazowany wtedy mu tak zalezalo ze az sie gotowal. teraz wlokniarz go nie interesuje i zaluje ze do nas przyszedl. wlokniarz za zaden mecz mu jeszcze nie zaplacil. dosc tego. jest tak zle z kasa ze dla nas lepszy bylby spadek bo oni z tego nie wyjda nie ma szans. nie mamy budzetu na e lige taka jest prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Niewinny

To ze nie ma kasy to jzu wiadomo od dawna...to ze nie ten Walas to kazdy widzi od lat...a co do spadku...mam teorie ze moze warto by bylo spasc na sezon do 1 ligi i poukladac troche klub...kibice na pewno ni odejda od klubu...A co do Walasa ze od poczatku mial w dupie CKM...On nie mial juz chyba wyjscia nikt inny go nie chcial no chyba ze Gdansk ale tam robilby to samo

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Niewinny

Nie jeden...a raczej wiekszosc bynajniej u Nas...Idac na stadion raczej nikt nie pochwala tego co sie dzieje u Nas...Szkoda ze U Was nie bylo takich glosow po finale...moze gdyby wiecej krytycyzmu bylo z Waszej strony nawet tu na forum to teraz cala Polska by po Was nie jechala

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mariusz 66

cała nie "jeździ". Najwiecej i najgłośniej krzyczą ci, co z racji braku tego co normalni ludzie mają w głowach, milczeć powinni.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżak z Toruńia

U nas też dużo ludzi mówiło jakie bagno ten walkower był. Każdy z zdrowym umysłem tak ci powie. Na takich kozaków, też z torunia, to raczej nie słuchać. Ale tak jak my, myślimy że prawie każdy kibic z czewy jest cwaniakem, wy o nas myślicie

| Odpowiedz
blokuj
Niewinny

No coz na taka "slawe" sobie zapracaowaliscie chociazby i tuataj na forum...Moze glos tych normalnych nie byl w stanie sie przebic przez bagno tych frajerow co glosno krzyczeli jacy to jestescie Naj i jak Was skrzywdzono

| Odpowiedz
blokuj
Niewinny

Fakt...ale czy teraz z perspektywy czasu nie uwazasz ze troche dziwne te polfinaly byly?...nie Wasza wina (kibicow) ze wojaczek i grodzki tak to sobie interpretowali wszystko

| Odpowiedz
blokuj
Niewinny

Sam wtedy tez oliwy do ognia dolewalem nie zaprzecze...co teraz nie koniecznie dodaje mi chluby ale do tej pory pamietam te "emocje" wiec czas leczy rany poprostu

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Zależy jak na to spojrzeć. Czaje w wolne pole puścili. I obstawiam, że gdyby nie defekt Holty wyniku by nie zmienili. Za duży skandal by był.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

czaja w wolne pole - blad. wykluczenie emila - blad, wykluczenie czaji - blad. 2:1 dla nas. gydby sedzia nie popelnil tych bledow w pierwszym meczu w drogim mogliby nawet odebrac pkt czaji i bysmy byli w finale. historia nie ma co juz gdybac. tak czy inaczej nasze druzyny zafundowaly calej polsce taki dramat ze mozemy byc dumni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
SirQaz

czy ja dobrze widzialem? gollob przedstawial swoje racje a za jego plecami przedpelski mial na ustach przesmiewczy smiech? czy mnie sie wydaje czy przedpelski mysli ze zna sie lepiej na zuzlu od golloba? o masakra mam nadzieje ze sie myle.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Corlleon

dobra to może inaczej - pokaż która kara była zgodna z regulaminem i co Toruń zrobił wbrew niemu? tylko tyle. Ja nie pochwalę ich ze nie odjechali finału ale po co są regulaminy? by walić kary z kosmosu? skoro wrocek nie pojechał w półfinale kiedyś to adekwatnie powinien dostać połowę kary co Toruń za finał - Tylko z kogo tam ściągnąć co nie?

| Odpowiedz
blokuj
Mariusz 66

Właśnie, jakiś czas temu, jakiemuś krzykaczowi zadałem tu pytanie, by podał mi paragrafy wedle których toruń zastał ukarany. Do dzisiaj milczy.

| Odpowiedz
blokuj
Niewinny

Nie zanm regulaminu i prawde mowiac nei chce mi sie grzebac w tych wyplocinach...dla mnei final jest taki jak orzeczono we wszystkich instancjach po zeszlorocznym finale

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

jest jak jest - trudno , ale nie to nie zmienia faktu że ta kara to z palca a nie tak jak przewiduje regulamin. Regulaminowo to ukarali Wrocek po nieodjechaniu półfinału. Skoro inne się karze regulaminowo to innych też tak powinno.. Trudno teraz nic sie nie zrobi ale dziś Toruń zostanie ukarany karami z kosmosu a w innym przypadku inny klub. Tak być nie może że monopoliści ściągają sobie kasę z kogo chcą i jak sobie chcą mając regulamin głęboko.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.