Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy triumf Europy na amerykańskiej ziemi! - relacja z finału Niemcy - Argentyna

24 lata czekała reprezentacja Niemiec na kolejny triumf w mistrzostwach świata, aż w końcu dopięła swego pokonując Argentynę! To pierwszy taki sukces Europejczyków na amerykańskim mundialu!

przeczytaj cały artykuł

fan Vive

Że jak Messi dostał złotą piłkę na pocieszenie?! Czy to sa jakieś jaja,przecież on nie zasługiwał na nią!ale nie ma mistrza i ta nagroda nic nie zmieni.. to jest skandal żeby za nazwisko dawać nagrodę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Oczywiście Messi ok. 5-6 miejsca. Kroos mógł by dostać za kapitalną gre, no i za całkiem ładną "asyste" do Gonzalo dzięki Kroosowi który udowodnił że Hiquain jest strasznie miernym napastnikiem, to co on dzisiaj zrobił...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Vive

Muller,Kroos,Lahm ta jego kondycja niesamowity gość!Robben przykrył kapeluszem Messusia.Chłopak był nieszczęsliwy to go pocieszyli.Niemcy się pewnie smieja z decyzji bo im ta nagroda do szczęścia nie jest potrzebna.

| Odpowiedz
blokuj
fan Vive

Ale za co ten chodzący po murawie dostał tą nagrodę? To jakiś układ UEFA z Barceloną.Oni interesy umieją załatwiać.Ale to przeżyję jakoś najważniejsze że mistrza nie zdobył! Moim marzeniem było ktokolwiek inny oprócz Argentyny także jestem spełniony.Messi nigdy nie będzie najlepszym zawodnikiem w historii.Już Klose jest lepszy na tą chwilę,Muller.I do tego dodac jeszcze Pelego,Maradonę,Gerd Muller,Platini,Ronaldo. Nawet wielki Mou przyznał,ze nawet z tytułem nie będzie najlepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
MATUCH

hahaaha Przesadzasz, to ze messi dostał piłkarza mundialu to skandal, ale ze jest gorszy od Mullera który umie tylko strzelać bramki bo ma problem zprzyjęciam prostej piłki....

| Odpowiedz
blokuj
fan Vive

Chodziło mi w pierwszej kolejności o Gerda Mullera :D dzisiajeszy Muller też chyba jest lepszy ma tytuł Mś,strzelił też więcej bramek na Mś.Ale to moja opinia:) czasami każdemu sie zdarza błąd w przyjęciu piłki czy grze.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Messi już dawno temu przeszedł do historii. Brakuje mu tego tytułu MŚ, ale nie oznacza to, że nie można go zestawiać w panteonie najlepszych w tym sporcie.

| Odpowiedz
blokuj
tonny

Za nazwisko! Kolejna kompromitacja FIFY. Tak jak pisałem wczesniej, mecz na styku, ale ostatecznie to Niemcy są mistrzami. Wygrała najlepsza DRUŻYNA tego turnieju. Mecz przeciętny, ale nikt pięknego finału raczej się nie spodziewał. Turniej w miarę udany, kilku piłkarzy się wypromowało i w zasadzie tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.