Wątek dotyczący artykułu

Marcin Lijewski trenuje z Wybrzeżem. "Pozostały kwestie formalne"

W poniedziałek o godzinie 10:00 odbył się pierwszy trening szczypiornistów Wybrzeża Gdańsk. Był na nim obecny Marcin Lijewski, który w najbliższych dniach ma podpisać kontrakt z klubem.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Złoty Bogdan

A ja cały czas myślałem, że jestem kibicem Vive podszywającym się pod kibica siatkówki. To ja już nic z tego nie rozumiem, to chyba tylko filozof może ogarnąć :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
szczypior0101

"Sop" z portalu plusliga, coś za rzadko tam siedzisz, bo poblokowali dla świetego spokoju i komentarz może dodac tylko osoba zalogowana i od razu jak spadł tam twój udział. Zero albo jeden komentarz po jednym artykułem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Vive

Ciekawe ciekawe,ty jednak faktycznie jesteś psychologiem i wiesz wszystko najlepiej,Ciekawe kim będę po Sop? Wymyślisz mi kolejne nicki?Bo ty widzisz we wszystkich tą samą osobę czyż nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
fan Vive

Jak to ci Vegard już napisał"nie ośmieszaaj się".Za dużo się wypowiadasz o piłce ręcznej,a jak widać mało się znasz panie psychologu.Więc lepiej będzie dla ciebie jeżeli zakończysz komentowanie.Chyba,ze wolisz tutaj pajacować to juz twoja sprawa.

| Odpowiedz
blokuj
szczypior0101

Co tobie Vegard napisał pod pewnym artykułem, gdzie go gościłem? Już nie pamiętasz? Złoty Bogdan=Fan Vive, tyle w temacie. Ja nie siedzę przed kompem tyle co ty i twoje multikonta, nie jestem skończonym człowiekiem jak ty i mam co robić, a że ktoś odwiedzi i wypowie się raz na jakiś czas prawdziwie i dosadnie to jest wodą na młyn tutaj dla takich jak ty. Nie wciągniesz mnie w twoją paplaninę. Dyskusja skończona, twoje życie i niszcz je dalej. Szukasz tyle forum gdzie będzie ci dane odstawiać swoje cyrki, bo plusliga zablokowana. Dziwne, że nagle ciebie tam wywiało, nie ma 100 komentarzy pod każdym artykułem tylko jest 1 lub zero, a częściej się zacząłeś tutaj udzielać, dziwne nie? A żeby tutaj to wprowadzili z informacją o numerze IP z zalogowaniem to wtedy chyba byś się zapłakał.

| Odpowiedz
blokuj
szczypior0101

Kogo on wkurza jak nie Nafciarzy? Dla mnie on może im nas.. na łeb i oni niech tracą czas na swoje przepychanki z nim.
Na każdego przyjdzie pora, już na niego przyszła w pewnym miejscu przyjdzie i tutaj. Wtedy on postuka sobie ale sam do siebie albo kupi sobie organki.

| Odpowiedz
blokuj
fan Vive

Dalej mi nie udowodniłeś,że ja to Złoty Bogdan więc nie ma rozmowy z tobą chory człowieku,nie jesteś w stanie mi to udowodnić.Jedynie sporo gadasz i to tyle.Już gubisz się w swoich domysłach.Z Kielcami mam więcej wspólnego niż ty.To jak jesteś w stanie mi dać dowód ,ze ja i złoty to ta sama osoba,czy dalej sie będziesz kompromitował?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.