Wątek dotyczący posta na blogu

Blog tylko dla prawdziwych kibiców! Nie dla sezonowców!

MATUCH - RSKZ

Dlaczego taki tytuł? A to bardzo proste, ten blog jest dla kibiców którzy kibicują swoim klubom od wielu, wielu lat. Wzywam najlepszych! Ten blog będzie się opierał na wielu różnych fajnych tematach. A zatem zaczynamy! 1. Chciałbym, aby każdy który zajrzy na ten blog, napisze swoją wymarzoną 11 z piłkarzy (…)

przeczytaj cały artykuł

Gdybacz z Torunia

Uwaga!Sonda!Kto jeszcze potwierdzi transfer Markovicia zanim zrobi to Liverpool?

Antoni Macierewicz
Jacek Gmoch

Rycerze Ortalionu spod znaku Adidasa
Mariusz Max Kolonko
ONZ

Chada

Wprost

Mariusz Błaszczak

Jarosław Kaczyński

Krystyna Pawłowicz

Pan Mietek spod sklepu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gdybacz z Torunia

Najlepsze jest to,że już Benfica potwierdziła transfer i kwotę nawet.Dostali 12,5 mln euro (mieli połowę praw).To oznacza,że zapłaciliśmy 25 mln euro czyli 20 mln funtów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

hmmmm Macierewicz ma swoje wtyki może wkrótce to ogłosić
Gmoch nie umie obsługiwać się kompem więc nie ma najmniejszych szans.
Chada wydaje płyte za parę miesięcy więc dopiero wtedy o tym nawinie.
Wtedy LFC wkroczy do akcji i ogłosi transfer Markovicia ;) :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gdybacz z Torunia

Suareza nie da się zastąpić jednym piłkarzem.Bo tylko dwóch na świecie potrafiłoby to zrobić.Dlatego już kupilismy i jeszcze kupimy kilku klasowych grajków do ofensywy.Lallana,Markovic.Dojdzie też napastnik.Póki co mówi się Bonym lub Remym (nie wiem jak się to odmienia).

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

Reus byłby idealny.

Wiem ale jednocześnie nierealny.Marzę o nim i na miejscu Brendana wyłożyłbym od razu z 50 mln funtów.Mamy taki hajs.Problem w tym,że BVB go nie chce sprzedać a Reus póki co nie chce odchodzić.

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

Nie chcemy Benzemy.Interesujemy się tymi napastnikami co napisałem.Co do Khediry to Arsenal jest na pole position jeśli chodzi o jego transfer.The times tak twierdzi a to pewniak jak już wiadomo :D

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

Ja nie wiem czego wy chcecie, ale może LFC będzie go chciał :D. Tak czy inaczej, każdy kto go weźmie to mu podziękuje.

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

Tak jak napisałem, nie ważne kto go chcę, ważne by go wzięli. Ale że ty dalej taki pewny siebie jesteś po tym, jak Suareza barca kupiła mimo twojej pewności że nie odejdzie...

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

e że ty dalej taki pewny siebie jesteś po tym, jak Suareza barca kupiła mimo twojej pewności że nie odejdzie...

Moja pewność opierała się na moim widzimisie bo nigdy żadna wiarygodna gazeta napisała iż nie ma możliwosci ,że Suarez odejdzie.Od dawna było wiadomo,ze ma klauzulę.O Markovicu pisałem juz długo zanim okazało się,ze transfer dojdzie do skutku.To samo z Lallaną i Canem.Źródła na których się opieram jeszcze nigdy mnie nie zawiodły .A śledzę poprzez nie transfery LFC od lat.Ps.SPytaj Przemka kto pisał wiele tygodni temu o Tadicu w Soton w odpowiedzi na pytanie jego kto tam trafi.Zabrzmi to nieskromnie ale wiedzę na temat transferów i wiarygodnych źródeł mam sporą dzięki wyciąganiu wniosków .

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

Mniejsza z tym już. Swoją drogą, masz 5 konto ? Bo ASM FAN ma wypowiedzi na temat Rodrigueza takie, jakie ty miałeś na temat Suareza :).

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

Hahahahahahahhhhahhaha :D.Musisz go zrozumieć.Chciejstwo to jedno a fakty to drugie.Takie zaprzeczenie na siłę.Aczkolwiek nie umiem zweryfikować na ile doniesienia w jego sprawie są prawdziwe.Poza angielskimi gazetami to nie mam aż takiego rozeznania w kwestii wiarygodności mediów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.