Wątek dotyczący posta na blogu

Blog tylko dla prawdziwych kibiców! Nie dla sezonowców!

MATUCH - RSKZ

Dlaczego taki tytuł? A to bardzo proste, ten blog jest dla kibiców którzy kibicują swoim klubom od wielu, wielu lat. Wzywam najlepszych! Ten blog będzie się opierał na wielu różnych fajnych tematach. A zatem zaczynamy! 1. Chciałbym, aby każdy który zajrzy na ten blog, napisze swoją wymarzoną 11 z piłkarzy (…)

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Komu kibicuję chyba nie muszę wspominać :)
1. Ramallets - Puyol Koeman Abidal - Ronaldinho Guardiola Xavi Iniesta - Messi Romario Rivaldo (choć pominięcie Cruyffa i wielu innych gwiazd większych lub mniejszych jest dość bolesne)
2. Guardiola
3. Lionel Messi
4. Andrea Pirlo
5. Prezydenta a właściwie to cały zarząd
6. Od 2004 roku, kiedy to pierwszy raz Barca urzekła mnie swoją grą.
7. Chciałbym, by system szkolenia i wprowadzania wychowanków się utrzymał, a jaka będzie przyszłość to czas pokaże.

1. Średnie.
2. Dwóch stoperów.
3. 4-3-3
4. Neymar

1. Na wszystko i na nic.
2. Bardzo trudne pytanie. Wg mnie Brazylia.
3. Hiszpania

1. Jest spoko :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Guardiola był genialny w Barcelonie. Zresztą o ile się nie mylę, to miała być to nasza wymarzona jedenastka, a nie wstawianie najlepszych piłkarzy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Po pierwsze, ciężko oceniać piłkarza, którego się nie widziało, po drugie Cruyff w barwach Barcelony, w trakcie 5 sezonów gry, strzelił mniej bramek niż Messi w jeden.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

No i co z tego? Akurat oglądałem jego wiele meczy z MS z gry w Barcelonie zdobył 3 złote piłki. Kiedyś była inna piłka, i nie strzelało się tylu goli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kasyx

Nie mogłes oglądać wielu, skoro ja widziałem moze z pięć. ZP zdobył jako piłkarz Ajaxu, a po MŚ W 74, grał juz znacznie słabiej niz w Holandii

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

W swoim pierwszym sezonie Holender zmienił oblicze drużyny. Z powodu kłopotów transferowych, zadebiutował dopiero w ósmej kolejce ligowej, kiedy Katalończycy okupowali dolną strefę tabeli z jedynie 4 punktami na koncie. Debiut przypadł na 28 października, kiedy Barça wygrała 4-0 z Granadą, a zawodnik strzelił 2 bramki. Od chwili pierwszego występu Holendra zespół nie zanotował ani jednej porażki przez 26 spotkań, co jest do dziś rekordem klubu. FC Barcelona zdobyła pierwsze od 14 lat mistrzostwo Hiszpanii. Zawodnik szybko zdobył serca culés mówiąc publicznie, że nie mógłby zagrać w Realu Madryt, klubie związanym z Franco.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.