Wątek dotyczący posta na blogu

Blog tylko dla prawdziwych kibiców! Nie dla sezonowców!

MATUCH - RSKZ

Dlaczego taki tytuł? A to bardzo proste, ten blog jest dla kibiców którzy kibicują swoim klubom od wielu, wielu lat. Wzywam najlepszych! Ten blog będzie się opierał na wielu różnych fajnych tematach. A zatem zaczynamy! 1. Chciałbym, aby każdy który zajrzy na ten blog, napisze swoją wymarzoną 11 z piłkarzy (…)

przeczytaj cały artykuł

Staleczka1947

1.
Manchaster United:
Peter Schmeichel

Gary Neville
Nemanja Vidic
Rio Ferdinand

Poul Scholes
Rayan Giggs
Cristiano Ronaldo
Roy Keane

Boby Charlton
Denis Law
Wayne Rooney

2. Odpowiedź jest oczywista- Alex Ferguson.
3. Stawiam na Rayana Giggsa
4. Poula Scholesa
5. W poprzednim sezonie odmłodziłbym skład, zdecydowanie brakowało powiewu świeżości. W tym roku kupiłbym jeszcze stopera.
6. "Czerwone Diabły" zobaczyłem pierwszy raz w TV i od tego się zaczęło. Kibicuje Man UTD od 2006 roku. Teraz angielski zespół zszedł na dalszy plan, gdyż zacząłem się bardziej interesować polską piłkę i kibicować Lechowi. No i poznałem prawdziwą miłość - Stal Gorzów. "Red Devils" zostaną jednak zawsze w sercu jako ten pierwszy klub oraz nadal im kibicuję.
7. Przyszedł nowy trener, Louis Van Gaal, który jest świetnym strategiem. Powinien tchnąć nowego ducha w ten zespół. Jestem ciekawy na jakiej pozycji będzie ustawiany Mata, który grając na skrzydle nie mógł zaprezentować pełni swoich umiejętności.
A teraz o obecnym sezonie:
1. Na pewno są duże, ale ja stawiam za cel minimum Top 4.
2. Tej drużynie potrzebny jest stoper, gdyż David nie może ciągle ratować Manchasteru przed klęskami. Ja kupiłbym Garego Cahilla, który ma bardzo dobre warunki fizyczne oraz jest zwrotny.
3. 4-2-3-1( Mata w środku, u jego boku przydałby się jakiś typowy defensywny pomocnik, np. Mascherano, Ramires, czy Fernandinho, Rooney w ataku, przydałby się nowy prawy skrzydłowy).
4. David De Gea.
Repra:
1. Drugie miejsce, a następnie dostanie się do fazy grupowej Euro, potem wyjście z grupy.
2. Brazylia.
3. - nie podejmuję się wyboru.

1.Co sądzicie o Arbuzie? ;)
- nienawidzę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.