Wątek dotyczący artykułu

Marzyłem o grze dla Energi Czarnych - rozmowa z Jarosławem Mokrosem, graczem Energi Czarnych Słupsk

Jarosław Mokros jakiś czas temu podpisał nowy kontrakt w Słupsku. - Zawsze podkreślałem, że moim cichym marzeniem była gra w Enerdze Czarnych - zaznacza zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

robot243010

Śmieszy wywiad. Gdyby gość mówił o Barcelonie, Realu Madryt czy innym klubie, który ma długofalową wizję to rozumiem. A on gada dyrdymały tylko po to, aby przekonać do siebie średnio inteligentnych kibiców ze Słupska, którzy bardzo krytykowali go na początku sezonu. Fajnie, że Jarek gra w kadrze, zagrał kilka dobrych spotkań. Ale tekst "'Zawsze podkreślałem, że moim cichym marzeniem była gra w Enerdze Czarnych Słupsk. Zawsze ich podziwiałem za styl gry. " jest śmieszny. Styl gry? W Polsce żaden klub nie ma stylu gry. Bo jak go można mieć wymieniając połowę składu i trenera co rok lub dwa? W każdym razie powodzenia Jarek!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basket

Najpierw mieszasz Jarka i kibiców Czarnych z błotem a później życzysz mu powodzenia? To ty jesteś inteligent jakich mało!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.