Wątek dotyczący artykułu

Transfer Rodrigueza to kwestia godzin! Wkrótce prezentacja Kolumbijczyka

Według hiszpańskich doniesień, w poniedziałek albo we wtorek Real Madryt oficjalnie ogłosi transfer króla strzelców ostatnich mistrzostw świata.

przeczytaj cały artykuł

MITCH

Bardzo szkoda mi Di Marii, w finale LM udowodnił swoją wartość, cały sezon miał udany, sporo asyst, do tego pasował to stylu gry Realu grając w tej drugiej trójce - szkoda. Myślę, że wiele zależy od kręgów biznesowych, czytałem o tym kiedyś artykuł, że czasami bardziej właścicielom kapitału, który może zostać powiększony z wysokiego transferu zawodnika, zależy bardziej na transferze niż na samym klubie kupującym. Bo względy sportowe? Dla mnie di Maria to gracz idealny dla Realu niczego nie musi udowadniać, a James oczywiście wielki talent, bo grał świetnie już w Porto ale zawsze to ryzyko przestrzelenia z transferem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pifpaff

z ADM jest niestety ten problem że rozegra czasem genialny mecz a potem w 3 kolejnych chce się go jak najszybciej zdjąć z boiska, nie odmawiam mu tego że biega przez 90+minut i walczy, ale niestety nie potrafi ustabilizować formy na dłuższy czas, z tego co piszą jego możliwe odejście jest związane z tym że on/jego agent chce za dużo pieniędzy, tak wiem mozna powiedzieć ze dać ADM 10mln/sezon i umowe na kilka lat to taniej niż kupować Jamesa za 70 + pensja, ale ludzie w madrycie znają się lepiej na zarabianiu na graczach milionów także w sprawy finansowe bym za bardzo nie wnikał, ale wydaje mi się ze ADM jest zbyt mało medialny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokojamboo

Skoro tak bardzo znają sie na finansach to skąd te setki milionów długów?Gdyby nie Di Maria to o PE mógłbyś zapomnieć,teraz sie go oddaje by ściągnąć zawodnika który rozegrał cztery dobre mecze na mundialu i strzelił bramke życia w sposób którego juz nigdy nie powtórzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
kokojamboo

Rozumiem biznes bardzo dobrze i sytuacja w hiszpańskich klubach do tego tych największych jest chora i nie powinna mieć miejsca.Fifa powinna zrobić z tym porządek bo jest to nieuczciwe w stosunku do np niemieckich klubów gdzie kluby długów miec nie mogą.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
kokojamboo

Tak wiem najbardziej zadłuzona jest Barcelona i Real.Barca oficjalnie to przyznaje Real ukrywa ale mają po ponad 400 mil euro długu.

| Odpowiedz
blokuj
kokojamboo

A to dziwne bo według mej wiedzy oni nie grają w lidze hiszpańskiej a o niej mówimy.Nie myl długów włascicielskich(Chelsea)i długów włascicieli zaciągniętych na poczet kupna klubu (United) z długami zewnętrznymi.

| Odpowiedz
blokuj
kokojamboo

Według Pereza chyba:)) bo według Carlosa Mendozy prezesa madryckich socios rok temu było to 541 mil euro a do tego doszedł transfer Bala według Pereza z srodków własnych a okazało sie ze z bankowych:) czyli razem ponad 600 mil.Rekord.

| Odpowiedz
blokuj
kokojamboo

RM.PL TAK TO WIARYGODNE ZRÓDŁO INFORMACJI HE HE HE "Jaka jest prawda? Prezes Realu Madryt Florentino Perez twierdzi, że długi klubu nie przekraczają 100 mln euro. Natomiast prezes madryckiej wspólnoty kibiców w wywiadzie dla hiszpańskiego AS-a sugeruje, że zobowiązania mogą sięgać nawet 541 mln euro!"

| Odpowiedz
blokuj
pifpaff

już kiedyś ktoś tutaj pisał o długach klubów zarówno tych krótko jak i długo terminowych, ja dokładnej wiedzy nie posiadam i nie będe sie wypowiadał ale pewien jestem że grunty itd które kluby posiadają są w stanie spłacic ich długi, a james nie był w 11 sezonu ligi francuskiej?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.