Wątek dotyczący artykułu

PE Gwardia Opole zamyka kadrę na pierwszą ligę

Rok Simić i Kamil Buchcic zostali nowymi zawodnikami PE Gwardii Opole. Więcej transferów tego lata pierwszoligowcy już nie przewidują.

przeczytaj cały artykuł

RaduOP

Jeżeli pojawi się pytanie dlaczego Rok Simic przestał grać w Austrii ? Odpowiadam , zawodnik nie doszedł do porozumienia co do wysokości kontraktu .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fun11

Nie wiem z jakiego źródła to info ale chyba mało wiarygodne, bo rozumiem,że nie dogadał się z klubem występującym w austriackiej superlidze a I-ligowa Gwardia spełniła jego (niemałe z pewnością) żądania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaduOP

Rok und der Vorstand konnten sich leider auf Finanzieller ebene nicht einigen, aber wir bedanken uns bei ihm für die wertvollen Dienste welche er im Verein erbrach hat! Informacja z klubowego konta drużyny na FB..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaduOP

Zapewniam Cię że podstawy finansowe są . Żaden zawodnik nie odszedł z klubu z powodu zaległości finansowych . A ci co pozostali mają i będą mieli realizowane kontrakty pod względem finansowym żadnych zaległości...Zapewniam :-D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BEST11

Jestem ciekaw na czym opierasz swoje zapewnienia, bo ja choć nie jestem zbyt blisko klubu mam inne odczucia (zawodnicy też już nie są takimi optymistami) choć oczywiście życzę jak najlepiej (płynności finansowej).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.