Wątek dotyczący posta na blogu

Najbardziej popularne sporty drużynowe na świecie

Freudysta

Witam czytelników którzy zdecydowali się przeczytać ten wpis. Dzisiejszy temat będzie czysto sportowy i nie będzie w nim żadnej psychologii czy biologii. Dzisiejszym tematem będzie lista pięciu najpopularniejszych sportów na świecie. Najpierw musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest sport drużynowy? (…)

przeczytaj cały artykuł


MS_

A skąd wziąłeś dane? Coś o metodologii? Socjologowie są różni, badania są różne - na różnych próbach etc. Czy ta lista jest ułożona wg oglądalności w mediach, czy też preferencjach badanych??
No i to zdziwienie, że w Stanach kosz jest nad nogą;) Amerykanie lubią sporty szybkie, siłowe, a noga jest powolnym sportem..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sergh Khan

Właśnie. Na podstawie jakich badań zaczerpnąłeś te dane? Jest to dość istotne jak również kryteria które były podstawą takiego wyboru. Czy podstawą jest ilość uprawiających dany sport czy też ilość fanów danego sportu?
Jeśli ilość uprawiających to z całą pewnością hokej na trawie może być bardziej popularny niż Baseball bo właśnie głównie oprócz Azji dochodzi do tego Europa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.