Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła Płock podejmie Meszkowa Brześć

Meszkow Brześć będzie tego lata jednym ze sparingowych rywali Orlen Wisły Płock. Spotkanie kontrolne zostanie połączone z oficjalną prezentacją drużyny.

przeczytaj cały artykuł

Lolek

No to możemy zacząć obstawiać, który z nowych nabytków jako pierwszy usłyszy tradycyjne płockie pozdrowienia rozpoczynające się od litery 'W' i kiedy to nastąpi. Ja obstawiam Racotea lub Pusice po meczu w Kielcach w rundzie rewanżowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wismar

Oj durny Loluś durny. Te wasze komentarze to już nawet śmieszne nie są! No ale cóż gdzieś się dowartościować skoro otoczenie odrzuca!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS

Tobie radzę jednak zająć się swoim podwórkiem : pies z kulawą nogą oczywiście u was o tym nie wspomni ale to już oficjalne info - straciliście kolejnego sponsora który przy podpisywaniu był zachwalany jako :

Riham będzie największym sponsorem klubu, większym niż Vive Textile Recycling. W imieniu nowego sponsora umowę podpisali: Khaled Abu Ayyash i Ali Kassem Ahmed.
- Kontrakt obowiązuje od zaraz, jest bezterminowy, kwoty mają dużo zer i pozwolą nam spokojnie żyć - dodał właściciel Vive.

Ciekawa jest cisza w mediach,przy podpisywaniu flesze błyskały bez końca a teraz jakoś nikt nie ma odwagi przyznać że Riham to była pomyłka.Mam gorzką nieco (bo nie życzę nikomu utraty pieniędzy zwłaszcza na rozwój) ale jednak satysfakcję bo od początku pisałem że ta firma to lipa to pisano że to zazdrość.No to macie swoich afrykańskich zbawicieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Złoty Bogdan

Tak tak, pamiętamy jak pisałeś, a jeśli chodzi o twoje "proroctwa" to pamiętamy też to :)

Nowy Rok otwieramy z wielkimi ambicjami i planami, 2012 to już historia,zamknięty rozdział.Wisła startuje w 2013 rok z pozycji samodzielnego i zdecydowanego lidera
oraz głównego kandydata do MP będąc już teraz klubem z największym potencjałem i perspektywami.
Pewnie kroczymy po kolejny tytuł Mistrza Polski a następnie
zawojowanie przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów!Do boju Wisełko!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Złoty Bogdan

"słoik" no właśnie, zajmij się swoim podwórkiem, a Rihamem się nie przejmuj, ty się lepiej zacznij martwić tym, że Opeus i Entello zniknęły z czołówki programu Wisła TV :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GoldenBoy_95

Miło że czytasz nasze forum,ale nie przejmuj się :https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10501771_916546965028446_3062561778721508904_n.jpg
Wszystko ma się dobrze widzisz Sponsorów głównych ? :)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS

Rozumiem że teraz będziesz chciał się odgryźć i panicznie szukał każdej,najmniejszej choćby wzmianki o sponsorach Wisły.Pytanie tylko po co?Ja o Rihamie pisałem już dawno temu,tak samo jak o Cleverlym że was zrobił w konia.I w jednym i drugim przypadku miałem 100% rację i nie możesz tego znieść.Poza tym co ty porównujesz Opeus i Entello to wielkiego magnata z Ugandy który:

Według naszych informacji kwota, jaką otrzyma Vive, oscyluje wokół 1-1,5 mln euro rocznie!

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

"słoik" przecież ty przy każdej okazji kwestionowałeś te kwoty twierdząc, że Riham daje jakieś śmieszne grosze. Zapomniałeś już kombinatorku - manipulatorku? :)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS

Tak tak,teraz będziesz dezawuował ten Riham i zniżał ich do poziomu składu węgla Józef i syn- tylko że nie mówiąc o kwotach w liczbach bezwzględnych pisaliście wszyscy że to największy sponsor vive,większy nawet od samej sortowni a ty pisałeś że to przełomowy dzień w historii klubu,jeszcze pod starą ksywką.Wiem,piecze cię to.Ale odgryzaj się przyzwoicie ok?

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

Uważałem tak i nadal uważam i w przeciwieństwie do ciebie nie zachowuję się jak chorągiewka na wietrze i nie zmieniam zdania w zależności od koniunktury.
ps. tak lubiłeś chwalić się wynikami finansowymi firmy, która udzieliła swojej nazwy twojemu klubowi, może opowiesz nam coś o tej potężnej stracie, którą ostatnio zanotowała :)

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

Aniu a o co chodzi z tym Podsiadło i Sego? Rozumiem, że skoro coś mi zarzucasz, to jesteś w stanie obronić swoje teorie. No chyba nie posuwałabyś się do zwykłych pomówień i insynuacji. Prawda? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
WisłaPl

Eee ee, nie zapominaj sie, w 4 ostatnich komentarzach jest brak cytatow, gdzie cytaty pytam sie??...

PS. Achhh ta falszywa buźka na konću kazdego zdania, chce pokazac ze niby dobrze sie bawi piszac te wszystkie komentarze a w rzeczywistości az w nim kipi ze złości... " :) "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Złoty Bogdan

Nie wstawiałem, bo "słoik" nie wyraził zgody :) Sam zobacz :)

On mnie cytuje a nie wyraziłem na to zgody

ps. jeśli redakcja będzie organizowała jakiś konkurs na najlepszy komentarz roku, to zgłoszę tą kandydaturę "słoika" :)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS

Stracie?Ta firma zamierza zainwestować w najbliższym czasie 10 (słownie - dziesięć) miliardów złotych (nie bogdanów :).To jest 10 rocznych budżetów całego miasta Kielce.Mówiłem coś-odgryzaj się sensownie bo aż przykro patrzeć jak dajesz sobą pomiatać.A z Podsiadłem chodzi o to że raz pisałeś że to średni grajek który poszedł do średniej drużyny i nawet karne rzuca bo nikt inny nie chce a raz piszesz że to kielecki talent który wybił się niesamowicie na zachodzie.Kombinatorku-manipulatorku.

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

"słoik kombinatorku - manipulatorku a w którym miejscu napisałem, że "wybił się niesamowicie na zachodzie"? Jesteś w stanie nam zaprezentować jakiś dowód? :) Bo z tego co pamiętam pisałem tylko, że całkiem nieźle sobie radzi.

Wysłaliście kogoś za granicę? Bo my tak i w dodatku Podsiadło całkiem nieźle sobie radzi.

W żaden też sposób nie koliduje to z innymi moimi słowami na jego temat, że wyróżnia się na tle przeciętnego francuskiego zespołu.

PKN Orlen opublikował właśnie strategię na lata 2014 - 2017. Wynika z niej, że z jednej strony koncern postanowił zainwestować w dalszy rozwój 10,8 mld zł,a z drugiej strony ma na swoim koncie stratę ponad 5 mld zł, która jest pokłosiem niezbyt trafnych inwestycji. Głównie na Litwie i w Czechach.

Zapomniałeś tylko wspomnieć o tej "drobnej" stracie, ale to zapewne przez roztargnienie :)
ps. szkoda tylko, że w Wisłę nie zamierzają zainwestować nawet złamanego grosza więcej niż dotychczas, wolą "siatkarskie promo" :)

| Odpowiedz
blokuj
adam_zks

Kiedyś byłeś nawet zabawny, taki mały szczekający piesek teraz stałeś się żenujący.Zawsze lubiłem się pośmiać z takich jak Ty którzy niepowodzenie w życiu wylewają w necie,ale prawda jest taka że nawet dobrym trollem być nie umiesz.Wszystko sprowadza sie do kopiowania gdzieś zapisanych na dysku tekstów sprzed ponad 2 lat,to słaba broń.Nie zapomnij zgłosić moderacji tego posta,powtarzam NIE ZAPOMNIJ

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.