Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

KATO

Na tą chwilę nie umiem powiedzieć nic pewnego. Nie zależy to tylko od nas ( próbuje ostro namawiać żonkę ) ale tez od pracy, dzieciaków itp. a jak się uda to też nie wiem jaka opcja mi wyjdzie. jest plan żeby jechać wycieczką z kibicami albo dzień wcześniej samochodem z noclegiem w Toruniu i zwiedzaniem miasta. Jest jeszcze trochę czasu. Słyszałem, że idziecie razem na Leszno. Gdzie siedzicie , na zielonym K ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kerad1 ZG

JA MAM NOCLEG W TORUNIU JUŻ ZAKLEPANY PRZEZ NETA WYGLĄDA NA FAJNE MIEJSCE KOSZT 100 ZŁ POKÓJ 2-0S mam 3 0sobowy 130 jadę tylko z córką:))) na dwa dni w poniedziałek jedziemy do Międzyzdroje Na kilka dni ale tam mam rodzinkę więc luzik Odnośnie 03.08 z wiem niewiele wczoraj miałem się spotkać z Mirkiem i poznać szczegóły ale padł mi tel i nie miałem jak( on też był blisko MOSTEK) JUTRO BĘDĘ U NIEGO W PRACY MUSZE MU DAĆ SIANKO ZA BILET BO ZAŁATWIALI DLA CAŁEJ GRUPY BĘDĘ ZNAŁ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW JUTRO DAM CI ZNAĆ:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.