Wątek dotyczący artykułu

Daniel Ricciardo wygrał fascynujący wyścig na Węgrzech!

Daniel Ricciardo wygrał fascynujący wyścig na Węgrzech! Na drugim miejscu znalazł się Fernando Alonso, którego do mety naciskał Lewis Hamilton. Rosberg tuż za podium.

przeczytaj cały artykuł

Nico Rosberg

dobra troche ochlonalem jestem na postoju i teraz mi ku*wa wstyd jak cholera bo wprawdzie przeszkodzil mu ten SC ale jednak to plakanie bylo zalosne jak malo co JAK ON GO MIAL WYPRZEDZIC JAK SIE NAWET DO NIEGO NIE ZBLIZYL?! nicola zawiodles mnie dzis jak nigdy chociaz twoja pogon pod koniec piekna. prawda taka ze strategia zepsula wyscig mclarenom i bottasowi przynajmniej z tego co wiem z internetowych zrodel no coz mowi sie trudno hamiltonowi sie dzis poszczescilo za te wszystkie nieszczescia :) za to mojej barbie jak zawsze szlo dobrze to dzis troche pecha ale to jest piekno f1 pozdrawiam z granicy wegiersok slowackiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dux

Lepiej zmień konto bo po tych dzisiejszych płaczach panny Rosberg można z podobnym skutkiem podpisywać się Justin Bieber.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.