Wątek dotyczący posta na blogu

Blog tylko dla prawdziwych kibiców cz.2!!!!

MATUCH - RSKZ

Po raz kolejny witam wszystkich użytkowników!!!! Startuje z kolejnym blogiem o podobnej tematyce do poprzedniego!!! Jak już pisałem wcześniej, jest to blog dla prawdziwych kibiców którzy się znają i kochają futbol. Również ten blog będzie się opierał na wielu tematach z dziedziny futbolu i nie tylko! (…)

przeczytaj cały artykuł

Nowik

1. W moim wypadku taka jedenastka by nie istniała, nie mam aż tyle znienawidzonych piłkarzy.
2. Cieżko mi wytypować kogoś takiego, jest trochę piłkarzy których nie lubię ale z nienawiścią nie ma to nic wspólnego.
3. Lech Poznań. Jest to zespół zbudowany na licencji Amici o czym kibice już zdaje się niepamiętają. Szkoda, bo gdyby nie ta licencja to Lech pewnie grałby teraz w 2 lidze.
4. Nie ma takiego trenera ale wkurza mnie trochę Louis Van Gaal, zwłaszcza wypowiedziami na mundialu.

A. Leo Messi
B. Maradona i Pele
C. Karim Benzema
D. Luiz Nazario De Lima Ronaldo
E. Arjen Robben
F. Zinedine Zidane
G. Philipp Lahm
H. Carles Puyol
I. Gianluigi Buffon
J. Gianluigi Buffon
K. Jose Mourinho- Geniusz psychologiczny, taktyczny pod każdym względem.

I. Bardzo trudne pytanie, myślę że wskazanie takiego kraju jest niemożliwe.
II. Holandia.
III. Złe przygotowanie mentalne, złe przygotowanie techniczne a także brak czerpania przyjemności polskich piłkarzy z tego co robią powoduje tak fatalne wyniki.
IV. Francji, Rosji a także wszystkim krajom afrykańskim które co 4 lata grają na mundialu(poza nimi zawsze Senegalowi).

Jogurt Danone gratka o smaku truskawkowym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Uwazasz,ze Suareza nie ma w 10 najlepszych napastnikow?Jesli tak to jestes skompromitowany na zawsze.Robie screena i wstawiam do neta.Suarez strzelił 31 bramek w lidze w 33 spotkaniach.Wszystkie gole z gry.I to jakie.Loby z 40 metrow,głowka z 16 metrow w okno itd.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

Gdzie napisałem że nie jest? Dla mnie obecnie najlepszym napastnikiem jest Benzema, gracz zwrotny ,grający z pełnym zaangażowaniem,zachowujący sie sportowo grający w lepszej lidze

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

gracz zwrotny ,grający z pełnym zaangażowaniem,zachowujący sie sportowo grający w lepszej lidze

Masz 100% racji

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

No ale uzasadnij gdzie benzema jest lepszy od wymienionych piłkarzy przez Wojtka bez jaj. On nie najmniejszych szans do nich.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.