Wątek dotyczący posta na blogu

Blog tylko dla prawdziwych kibiców cz.2!!!!

MATUCH - RSKZ

Po raz kolejny witam wszystkich użytkowników!!!! Startuje z kolejnym blogiem o podobnej tematyce do poprzedniego!!! Jak już pisałem wcześniej, jest to blog dla prawdziwych kibiców którzy się znają i kochają futbol. Również ten blog będzie się opierał na wielu tematach z dziedziny futbolu i nie tylko! (…)

przeczytaj cały artykuł

wookiee78

Matuch jak bedziesz golil nogi ogol tez mala :) skasowales moj wpis a dalej sam wrzucasz te swoje straszne wypociny na moja sciane . Przypominasz michala pola troche . Zablokowalem Cie wiec nigdy wiecej z tego konta juz mi nic nie wrzucisz . wyplacz sie w koszulke z placu i dalej prowadz wojny z gimnazjalistami ze szkol specjalnych...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvP

Nic ci nie skasowałem, nawet nie wiem i czym mówisz.... Ale widzę ze masz jakies kompleksy cóż cieżko nie być mężczyzną?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wookiee78

napisalem odpowiedz do twojego bloga ale jakos zniknela :) ciekawe gdzie . Swoja droga po co ci dwa rozne konta ?? lubisz prowadzic dyskusje z samym soba :)??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.