Wątek dotyczący posta na blogu

Aniołki Pablego

Cysio

Ten blog postanowiłem poświęcić Pablo z Częstochowy. Jest On moim guru w kwestii poskramiania i oswajania niesfornych celebrytek tego forum ;) Ale zacznijmy od początku. jak do tego doszło, że został Masterem of Owieczek, Słoneczek, Perełek, Śnieżynek, Duszyczek, Czarnulek, Syrenek ?Na starcie wydawało (…)

przeczytaj cały artykuł

You Dash

O, tak powinna wyglądać prawdziwa sztuka, która cechuje się obiektywnym spojrzeniem na świat oraz pozytywnym nastawieniem do innych:

Chodź myśliciel jest dziś w cenie,
wodór burzy się już w tlenie.
Oto Toruń znów na scenie,
zapowiada niezłe wrzenie.
Leszna nie chce w prostych słowach -
- widzieć znowu w tych play-offach.
I dlatego miesza w głowach,
wrogom sypie znów po rowach -
- w oczy Toruń sypie piasek,
przyjaciela strzeż się masek.
Bo Unibax źle Ci radzi,
Unii słuchaj - nic nie wadzi.
Bo Królowa Ci pomoże,
już na wrzesień zwozi zboże.
Będą w Lesznie znów wykopki,
tylko Toruń robi szopki.
Więc się nie łudź, drogi bracie,
Torun znów narobi w gacie!
Nie pomagaj im na Boga!
Jeśli nie chcesz znaleźć wroga!
To nie hańba miejsce czwarte -
Leszno nie jest tak uparte.
A Unibax się popłacze,
znów ciśnienie nam poskacze.
Raz Królowej więc posłuchaj:
to Unibax dziś wyr*chaj!
Bez problemów jest to droga,
z Unibaxem będzie trwoga!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Szymborską, Sienkiewicza, czy Kochanowskiego też czytają wielokrotnie. Jeżeli coś jest dobre, to należy wskazywać jako przykład. Za słowami Juliusza Słowackiego (taki twórca był w XIX wieku, żył w podobnym okresie jak Adam Mickiewicz) - niosąc przed narodem w ten sposób oświaty kaganiec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Cały Judaszek. Laik, arogant i grafoman :) W dodatku z pretensjami do bycia guru statystyki na forum. A tymczasem jest tylko statystą ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
You Dash

Ja mimo wszystko takie okrutne i potworne stwory jak Judasz wolałbym mieć po swojej stronie, a nie wypisywać o nim fałszywe informacje :)
Ponadto:
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
Mówi Ci to coś?

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Gdybym był dla Ciebie miły, nawet byś nie zwrócił uwagi :) Żeby zaskarbić sobie Twoją sympatię, trzeba Cię biczować, mieszać z błotem itd. To wnioski, jakie wyciągnąłem obserwując Twój związek z Gadzim Bratem ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You Dash

Mojego Gadziego Braciszka w te Twoje podstępne gry nie wciągaj i nie mieszaj! To nie Ty przygryzałeś mi ogon pod głazem, gdy przypadkowo połknąłem mysz w całości i miałem ból ogona! :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Nie może być aż takie złe :)
Wybacz i spójrz na ten utwór szerzej, wejdź w niego głębiej (:D), rozszerz swoje horyzonty, a z pewnością się spodoba :)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

W ostateczności nieważne, jak się o klubie pisze, ważne, że się pisze. To przyciąga sponsorów, ja przyciągam tak sponsorów Unibaxowi i Unii :)
A poza tym masz w obserwowanych tagach Lech i Real, a ja też te kluby lubię :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.