Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy trening Orlen Wisły Płock (wideo)

- To był dla mnie już 28 start sezonu jako trener, jednak jest to najlepszy początek w moim życiu - powiedział Manolo Cadenas. Zobacz niesamowitą atmosferę panującą na pierwszym treningu Nafciarzy.

przeczytaj cały artykuł


Lolek

Tak sobie obiektywnie na to wszystko patrzę i muszę przyznać, że przed Orlenem bardzo ciężki sezon. Zdecydowanie najlepszy (i jedyny tak naprawdę warty większej uwagi) ich zawodnik czyli Kaczka jest już myślami gdzie indziej, do tego gwiżdżą na niego z trybun więc przeciwnicy OWP mogą być o jego formę raczej spokojni. Oprócz niego w skłądzie raczej przeciętniacy. Bramki też raczej brak. O nawiązaniu jakiejkolwiek walki z Kielcami nie może być absolutnie mowy a i Azoty v Górnik też pewnie jakieś punkty im urwą i srebro wcale nie jest takie pewne w tym roku jak w tamtym. W grupie CL też będzie szalenie ciężko zająć 4 miejsce. Mizernie się to wszsytko zapowiada mizernie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|13)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wismar

Loluś a z którego sektora w tym sezonie będziecie prowadzić "niby-bo inaczej tego czegoś nazwać nie można" doping? Tak obiektywnie na to patrząc to będzie tak.Bert znowu was przegoni za bramkę i będzie pod szyldem kakafału kolejny sezon żenady na trybunach! Przyjdzie mecz z Wisełką to znowu Bert porobi kojce na sektorze D a posłuszne baranki pobiegną za swoim panem! Taki to już los "kibiców" vivuni targuni!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Złoty Bogdan

jaro zobacz, Wisła ma nowego "sponsora" :)

Odnośnie newsa na ofiacjalnej dot. nowego ‚partnera’. Jaki ten nasz zarząd jest żenujący. Robi za darmo reklamę jakiejś podrzędnej firmie (w stosunku do konkurencji) sprzedającej programy kafeteryjne. Mowa o współpracy to spore nadużycie. Wisła liczy,że pracownicy będą prosić/pytać pracodawców o mozliwość zakupu biletów czy karnetów z funduszu socjalnego. Zyskiwać na tym będzie jedynie firma mybenefit chcąca sprzedać firmom swoje rozwiązania kafeteryjne. Wzrost sprzedaży biletów żaden bo firmy mają swoje budżety dot. Funduszu Socjalnego dawno rozpisane i dopięte na ostatni guzik. Jesli nie mają środków na sport i kulturę bo dają np. nagrody na święta, dofiansowanie wczasów to nie ma najmniejszych szans na dofinansowanie zakupu biletów. Wiem o czym piszę bo pracuję w tej branży i muszę przyznać,że dawno tak nachalnej i bezczelnej reklamy nie widziałem!

Co to k.. w ogóle ma znaczyć : Wszystkich kibiców, którzy w swoich miejscach pracy chcieliby kupić bilety na mecze ORLEN Wisły Płock w ramach ZFŚS zachęcamy do sprawdzenia czy możliwe jest wdrożenie rozwiązań proponowanych przez firmę MyBenefit.

Czy nasz zarząd upadł na głowę publikując takie teksty, nie mając nic w zamian??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.