Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy trening Orlen Wisły Płock (wideo)

- To był dla mnie już 28 start sezonu jako trener, jednak jest to najlepszy początek w moim życiu - powiedział Manolo Cadenas. Zobacz niesamowitą atmosferę panującą na pierwszym treningu Nafciarzy.

przeczytaj cały artykuł

Lolek

Tak czytam koledzy spod bandery Orlenu te wasze komentarze i dochodzę do wniosku, jaki jest ideał zawodnika grającego dla OWP. A więc. Idealny zawodnik OWP nie powinien mieć za grosz ambicji i chęci daleszego rozwoju, gdyż skandalem jest, że zmienia drużynę na lepszą, na taką w której ma sznsę na rozwój. Zawodnik OWP również powinien mieć gdzieś dobro swoje i swojej rodziny i przedkładać nad to miłość do jedynie słuszynych barw i powienien się kierować jedynie zdaniem kilkudziesięciu osób z trybun utrzymywanych w większości przez rodziców, którzy nie mają pojęcia co znaczy mieć rodzinę na utrzymaniu. Idealny zawodnik OWP to taki, który ambicję, chęć sportowego rozwoju, zdobywania trofeów chowa do kieszeni i satysfakcjonuje go stagnacja, marazm i przeciętność. Na szczęście jest kilku takich co OWP traktuje jedynie jako krótki epizod w drodze do lepszego handballowego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS

To fajnie że przyznajesz że nie możesz przestać myśleć o Wiśle,jej zawodnikach i kibicach.Bardzo mnie to cieszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Wszystko Cię fajnie bawi do póki to Ty nie będziesz "zwierzyną" wteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedy będziesz płakał bo napisaniu tych wszystkich pomyj. Wiesz kto był moim ulubionym zawodnikiem? Piotruś Chrapkowski, fajnie mi się darło gardło na grodzkiej - mam na myśli ulubioną przyśpiewkę płockich kibiców. Teraz sądząc po tym co napisałeś... to twój ulubiony zawodnik. Gratuluje gustu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
jaroplock

Nie ale dopoki jest w innym klubie powinien dawac z siebie wszystko bo bierze za to pieniadze a nie robic z siebie frajera i odpudzczac mecze.fajnie sie bedziecie czuli z ta mysla ze u was gra frajer co mecze oduszcza?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
HBL

Oj, MacierewicZKS.. napinanie muskułów jak co sezon. Szumne zapowiedzi a potem 19-1 na parkiecie i 12 kibiców z Płocka na meczu w Kielcach. I tak co roku.
Podziwiam że ci się nie nudzi. T twój czas, pompuj dalej, nie ma sezonu i nie ma co weryfikować. Twoja wakacyjna aktywność jest zapewne odreagowaniem za dwa poprzednie lata kiedy zapowiadałeś panowanie Wisły i upadek z Kielc a potem na pół roku do nory. Teraz nadrabiasz za ten czas jak widzę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
ZKS

Widzę że żółć i frustracja przesłoniła zupełnie już Twój świat.Odchodzisz od zmysłów,naprawdę apeluję o spokój bo w histerii sam się plączesz.Prawdopodobnie za moment tradycyjnie uciekniesz i będziesz udawać że cię nie ma gdyż zostałeś kilkukrotnie przyłapany na banalnych do zdemaskowania kłamstwach po których wiłeś się jak diabeł pod kropidłem.Mam niesamowity ubaw z ciebie jak za wszelką cenę zmieniałeś temat żeby tylko nie wyszło to na jaw panie Reuters

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
HBL

"..Znowu znikniesz.." ??!! I to pisze osoba, która dwa lata pod rząd po zakończeniu sezonu uciekła do nory lizać rany ze wstydu po wypisywaniu głupot na tym form. Twoja wiarygodność w tym temacie jest naprawdę porażająca. Mówisz "..żółć i frustracja przesłoniła zupełnie już Twój świat.." faktycznie wystarczy poczytać nasze wpisy żeby zobaczyć gdzie jest ta żółć i frustracja. Ilość inwektyw pod adresem Kielc w Twoim wykonaniu faktycznie pokazuje twój spokój.
MacierewicZKS, jedno jest pewne zasługujesz na to miano jak nikt !!! Tobie nikt nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne.
Jak to ładnie nazywasz" szczyt upodlenia " !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty
FranzM

hehe, dobre. koles ktory we wlasnej hali mial festival zenady okraglutki sezon czepia sie 1 wyjazdu :) "a u was bija murzynow"

| Odpowiedz
blokuj
petra75

Wypowiada się jeden ze sztywnej ekipy vive, która notorycznie notuje same zera na wyjazdach Rzucasz się i szczekasz jak mały ratlerek

| Odpowiedz
blokuj
HBL

..dodam jeszcze że flag nie kradniemy jak wy, nie plujemy na zawodników drużyny przeciwnej, nie wyłamujemy z frustracji krzesełek na hali przeciwnika i nie potrafimy tak pożegnać i podziękować zawodnikom jak wy.. gwizdami i buczeniem. Fakt duuuużo musimy się nauczyć w tzw. "kibicowskim temacie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Nie ma to jak wmowic ZKS-owi farmazoniarstwo by wpis wyzej,samemu nawypisywac niezliczona ilosc farmazonow, z ktorych swego czasu cie rozliczylem, co sie skonczylo obelgami i obietnica nie odzywania sie do mnie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
HBL

Jak widzisz do tej pory nie mogę się podnieść i wyjść z szoku.
Dodawajcie sobie do woli, na parkiecie bęcki więc gdzieś trzeba znaleźć ujście dla frustracji :) Rozumiem, akceptuję wybaczam, Jakoś trzeba żyć...
A tak przy okazji to ty gości jesteś fenomenem, siedzisz na tym forum 24/24. Od rana do nocy jesteś pierwszy do każdej pyskówki. Może spróbujesz zrobić coś w realnym świecie. Tak dla odmiany i zdrowia psychicznego ??! Dam ci dobry przykład idę skosić trawę w ogrodzie. Spróbuj...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Wiślak

tak te krzesełka połamano jak ty doliczyłeś się 2 kroków jureckiego..weź gościu żenujący jesteś na całej linii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
HBL

Bo ja jestem pod wrażeniem najlepszych kibiców świata !!! Tak ich podziwiam że aż mi dech zapiera i frustracja z żółcią się miesza.
P.S.
Są jeszcze bagażniki :). Choć w sumie należy mieć szacunek do tych którzy mimo wszystko przyjechali. Szkoda że to nie oni wypowiadają się na tym forum. Tu są "teoretycy kibicowskiej sprawy"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
ZKS

Widzę że jesteś bardzo obeznany w temacie które miasto jest tolerancyjne bardziej a które mniej.Ciekawe po co ci taka wiedza?
Poza tym widzę że próbujesz odwrócić uwagę od siebie samego tradycyjną metodą zmiany tematu-nie uda ci się to,od razu ci to piszę.Nie pozwolę na to:)Bo to nie ja pisałem kilka miesięcy temu posty o masturbacji (widać znasz temat od podszewki) a ostatnio publicznie wyznałeś że wykazujesz powinowactwo do krocza forumowicza "Z Tumskiego Wzgórza".Przekaz bardzo czytelny i jednoznaczny i mówiący wszystko o twoich skłonnościach.Dziwi mnie tylko że wychodzisz z tym do ludzi-właściwie co to kogo obchodzi że jesteś homoseksualistą?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.