Wątek dotyczący posta na blogu

Aniołki Pablego

Cysio

Ten blog postanowiłem poświęcić Pablo z Częstochowy. Jest On moim guru w kwestii poskramiania i oswajania niesfornych celebrytek tego forum ;) Ale zacznijmy od początku. jak do tego doszło, że został Masterem of Owieczek, Słoneczek, Perełek, Śnieżynek, Duszyczek, Czarnulek, Syrenek ?Na starcie wydawało (…)

przeczytaj cały artykuł


Cysio

Jesteś stanowczo niesprawiedliwy. To właśnie dla takich ciężko pracujących ludzi jak Ty, tworzę te blogi. Aby po dniu fizycznego tyrania, mogli liznąć choć odrobinę sztuki. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, by ją w pełni ogarnąć, to zachęcam do dalszych starań. Blog za blogiem niczym krople drążące skałę, w końcu wydobędę z Twojej rogatej rolniczej duszy odrobinę poezji i polotu :DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

No właśnie, żeby tu była chociaż odrobina humoru, a tu nic... Człowiek próbuje czytać i się nudzi, walczy, aby nie zasnąć i musi odpuścić czytanie, bo nie ma co komentować za bardzo. Blog napisany na poziomie braci Pulczyńskich i w stylu ich jazdy, czyli niemal bez stylu. Zasługuje co najwyżej na noty w stylu Adamczewskiego: (u,w,1,t,d), z czego 1 zrobione na defekcie kolegi z pary.
Ponadto zalatuje poKryjomu wazelinką w kierunku przedstawicielek płci pięknej, nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że takie rzeczy należy prosto z mostu :). Ogólnie opinia negatywna, Cysia należałoby wrzucić jakimś rekinom albo lwom na pożarcie, bo z tej mąki chleba już nie będzie :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.