Wątek dotyczący artykułu

Kolejne problemy Włókniarza Częstochowa! Dotacja z miasta zablokowana!

Włókniarz Częstochowa musi zmierzyć się z kolejnym problemem. Dotacja, którą klub miał otrzymać z miasta, została zablokowana przez komornika!

przeczytaj cały artykuł

Wzeta

idziemy już mocno na dno , w przyszłym roku albo 2 liga albo znikamy z mapy żużlowej niestety taka jest prawda , pomimo starań władz klubu raczej nic nie zrobią szkoda no ale cóż takie jest życie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SirQaz

A wyobraz sobie ze oni planują sie utrzymac w EE. Nie mam pojecia co oni knują ale fakt jest taki ze chcą sie utrzymac i pewnie liczyc ze jak zbuduja bardzo tani sklad to dostaną licencje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bada Bing

Nie wiem, spółka i stowarzyszenie to dwa oddzielne podmioty, brać się za dupsko tych co doprowadzili do zadłużenia i upadłości spółki i niech się sądzą i wyciągają od złodziei odpowiedzialnych ile się da, a Stowarzyszenie niech wystartuje jako niezależny podmiot od drugiej ligi, bez długów, bo tych Stowarzyszenie nie ma. Myślę, że da radę tak wykombinować, mądre głowy co na tym się znają niech usiądą po sezonie i zrobią tak, żeby się odciąć od starej szajki i wystartować z nowym zarządem i czystą tablicą. Jak nie będzie można korzystać ze stadionu, to wynająć pod Rybnika. Jeden sezon przy niewielkiej ilości w 2 lidze drużyn się przemęczymy i będzie się jeździć na Śląsk, daleko nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
SirQaz

Podoba mi sie ta koncepcja. Tak by napewno bylo najlepiej. Cala ta banda powinna zostac zlikwudowana i zacznijmy od nowa. Ale z drugiej strony tak mi jest zal tego wszystkiego ze wciaz licze na cud. Czas pokaze. Narazie mam takiego dola ze mam dosc wszystkiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-ROMAN-

No właśnie i to jest najgorsze,
przez machlojki grupy ludzi może zniknąc taki klub jak Włókniarz:(
Nikomu to nie pomoże ,a zaszkodzi żużlowi w tym kraju.

| Odpowiedz
blokuj
Bada Bing

A ja myślę, że jak się pozbędziemy molochu i klub zacznie funkcjonować na zdrowych zasadach, to i będzie można liczyć na kibiców i sponsor jakiś się znajdzie oczywiście bez jakiś mocarnych planów nierealnych byle zaspokoić własne ego.

| Odpowiedz
blokuj
kibic polonii

kolego przepisy się zmieniły żal mi was kibiców ale ten knyf ala Rybnik nie przejdzie ,bez spłaty długów poprzedniego nowy klub nie wystartuje ,macie pecha na zarząd tak jak my ,tyle że u nas miasto jako właściciel niszczy pomalutku klub i tradycję

| Odpowiedz
blokuj
Bada Bing

Co będzie to będzie, ja już przestałem się denerwować, bo to i tak nie ma sensu, a beton ma na to wyje..ne, zaczynałem swoją przygodę z żużlem jak Włókniarz jeździł w 2 lidze i wspominam ten okres bardzo miło.

| Odpowiedz
blokuj
Bada Bing

Jak ogłoszą upadłość spółki, to i za jego tyłek się wezmą i może zapomnieć o stowarzyszeniu, inaczej tego sobie nie wyobrażam.

| Odpowiedz
blokuj
alaska

Ale on już podobno sprzedał udziały w CKM Ślesińskiemu.
Teraz CKM może śmiało tak jak przedtem głosić:
"W kontekście terminologii używanej w komentarzach prasowych dotyczących zatrzymania zwracamy także uwagę na fakt, iż Pan Artur Sukiennik nie jest akcjonariuszem Spółki."
http://www.sportowefak...ja-dzialal

| Odpowiedz
blokuj
Bada Bing

Zobaczymy, czas pokaże co będzie, przestałem się interesować, dopytywać, bo osoby blisko związane z klubem, a nawet zawodnicy sami nie wiedzą na czym stoją. Nikomu już tam nie ma co wierzyć, jeden wielki chaos.

| Odpowiedz
blokuj
alaska

Na oficjalnej stronie CKM jeszcze jest. A czemu nie miałaby być?
Przecież "Artur S. nie miał nic wspólnego z CKM. Był tylko szarym dyrektorkiem handlowym jednego ze sponsorów. (Ciekawe, czy jeszcze jest?)"
Tak zresztą ogłaszały władze CKM i kibice też w to wierzyli.

| Odpowiedz
blokuj
kibic polonii

no tak zapomniałem że witany owacjami na posiedzeniu Rady Miasta zbawca częstochowskiego żużla jest tylko dyrektorem handlowym firmy sponsorującej ,tylko pytanie czemu zabiera głos w sprawie klubu ,czemu on a nie prezes KJG pojawił się na wigilii w 2013 roku , wiele jest pytań w tej sprawie

| Odpowiedz
blokuj
Szpadyzor

wasi działacze zakontraktowali przed sezonem 2013 Emila na którego was nie było stac przed tym sezonem wasza sytuacja finansowa nie poprawiła sie a mimo to zdecydowaliscie sie zakontraktowac Walaska który tak jak Emil do tanich nie nalezy podobnie jest z Griszą tez was na niego nie stac a mimo to niewypozyczyliscie go do innego klubu byc moze nie chcieliscie wzmacniac rywali w Ekstralidze.Holta to samo tani równiez nie jest trzebabyło go wypozyczyc.Czasem warto pojechac tanim składem i się utrzymac i nie miec długów niz zrobic skład na którego klubu nie stac i nie zdobyc medalu patrz sezon 2013.Takie ruchy włodarzy którzy powinni sie podac do dymisjii i nie niszczyc klubu konczą sie tak ze jest upadek klubu i stworzenie nowego.

| Odpowiedz
blokuj
alaska

Siano, to się okazało, że było kibiców, a nie jego.
Tylko nie rozumiem, dlaczego kibice nie dopominają się o swoje?
Dlaczego nie wywieszą baneru takiego jak na meczu z Unibaxem, że drzwi zamknięte dla "właścicieli" CKM?

| Odpowiedz
blokuj
Wzeta

na Emila było nas stać tylko sytuacja ze sponsorem i jego problemami doprowadziła do tego co mamy dziś , chyba nie ma klubu gdzie główny sponsor pada a klub by to wytrzymał , popatrz przykładowo na Toruń i sytuację gdzie z dnia na dzień Karkosik przestaje dawać kasę bo go wsadzają i masz to samo , czy w Lesznie jak by teraz Fogo padło i koniec kasy .Niestety ale Włókniarz miał pecha i tyle i to się wlecze od zeszłego roku , a co do kontraktów w tym roku to Walasek nie był chyba potrzebny ( względy finansowe ) tu masz rację to był chyba totalny samobój .
Zobaczymy co będzie dalej

| Odpowiedz
blokuj
xyz71-Bydgoszcz

Prawda taka ze Grisza do tanich nie należy i długo były od 2012,potem Holta i Jensen którzy tez za gruszki nie jadą skoro Toruń Jensena odpuścił bo za drogi a do tego Emil i sie nazbieralo

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.