Wątek dotyczący artykułu

Australia dołączyła do grona finalistów Drużynowego Pucharu Świata!

Najlepsi w czwartkowym barażu Drużynowego Pucharu Świata okazali się być Australijczycy. Brązowi medaliści z ubiegłego sezonu wywalczyli awans do finału po pasjonujących zawodach.

przeczytaj cały artykuł


Hockley

Emocji sporo, wyścigi - jak zwykle to bywa w Bydgoszczy - ciekawe, sporo wyprzedzeń, sporo przetasowań na trasie. Było na co popatrzeć.
Wyniki zgodnie z planem. Słabo startujące "Kangury", ale na trasie szybkie, bardziej konsekwentne, zwyczajnie lepsze od Szwedów. Można gdybać czy zmiana Ljunga na Nilssona była zła, ale nie sądzę, by to cokolwiek zmieniło. Australia miała dzisiaj równiejszy zespół i w odpowiednim momencie wcisnęła pedał gazu, zdecydowanie odjeżdżając rywalom.
Popis Hancocka świetnie podsumował Cegielski, mówiąc że Amerykanin był dzisiaj "bezczelnie skuteczny". Profesorski występ "Herbiego". który bawił się na bydgoskim owalu, po prostu robił co chciał. Manzares i Ruml nadal mają przed sobą wiele nauki, ale obaj mają czas.
Pozytywne wrażenie pozostawili po sobie Czesi. Nasi południowi sąsiedzi mają dwie naprawdę duże perełki - Milika i Krcmara. Ależ oni są waleczni, brawo dla tych chłopaków (Milik był dzisiaj bardzo szybki na trasie). Zawiedli weterani.
Decyzja Lawrence'a odnośnie wykluczenia Nilssona po brutalnym ataku na Krcmara w biegu numer 15, była nieszablonowa, ale jak najbardziej słuszna. Anglik zapunktował i wskazał drogę innym arbitrom, by niekiedy podejmować tego typu decyzje, jeśli wymaga tego dana sytuacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Czesi nie mają się czego wstydzić, a myślę, ze tych dwóch chłopaków spokojnie może negocjować lepsze kontrakty w Polsce. Hancock - poezja żużla. Jestem tylko ciekaw na ile nasi nawiążą walkę z Duńczykami, bo mimo wszystko te dwie ekipy mają chyba najwięcej szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.