Wątek dotyczący artykułu

Mistrzowie Polski rozpoczęli przygotowania do sezonu

Zawodnicy Vive Targów Kielce wznowili treningi. Podczas pierwszego spotkania w tym sezonie podopieczni trenera Talanta Dujszebajewa biegali na stadionie lekkoatletycznym nieopodal Hali Legionów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Fan kieleckiego sportu

To może jakieś osobiste namiary na siebie? Numery telefonu, adresy? Jak się boisz, to od razu pisz. Jak nie, to wymieniamy się tymi danymi i możemy się spotkać od zaraz. A z tobą "z tumskiego wzgórza" już nie gadam, widać że internetowa napinka to jest to w czym odnajdujesz się najlepiej i żadne poważne, "realne" spotkania nie wchodzą w grę. Kontynuuj dalej "internetową chuligankę", bo trzeba przyznać, że wychodzi ci to dobrze :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Fan kieleckiego sportu

Czyli wolisz czekać na "spotkanie" parę tygodni, niż załatwić to od razu, jutro, pojutrze, za tydzień? Myślisz, że o tej sprawie zapomnę do spotkania Płock - Kielce? Jesteś kolejnym płockim pozorem, podobnym do "z tumskiego wzgórza", który tylko klepie w klawiaturę, a jak daje mu się szansę na przeobrażenie słów w czyny, to zaraz zmienia temat. Żałosne :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Płooocka Wisłaaa

ja wiem że masz wakacje bo w szkole przerwa i chcesz na wycieczkę przyjechać, ale ja nie będę się dostosowywał do dzieciaka z gimnazjum, mam co robić i mam ambitniejsze zajęcia. Z resztą co to za atrakcja dla mnie dać ci z liścia i patrzeć jak się składasz. Poproś kogoś starszego dziś niech kupi ci browarka i walnij sobie. Miłego weekendu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.