Wątek dotyczący artykułu

Nikola Dżono opuścił PGE Stal, Damian Krzysztofik z kontraktem w Mielcu

Bez Nikoli Dżono, ale z Damianem Krzysztofikiem przystąpi do rozgrywek w sezonie 2014/15 PGE Stal Mielec. Doświadczony rozgrywający powrócił do Chorwacji ze względów rodzinnych.

przeczytaj cały artykuł


ZXS Mielec

Podsumowując artykuł. Jak ktoś jeszcze nie będzie miał problemów rodzinnych. To sprawa wygląda tak: prawie mamy kadrę z 2012. Lepiej na bramce ale znowu ze Szperą na prawym, który miał mieć więcej swobody w tym sezonie(szkoda chłopaka bo zapierdala od początku kontraktów i zasługuje na cos lepszego). Na środku Glina któremu znowu nikt nie pomoże w meczach o większą stawkę. Po prostu jak co roku sezon będzie polegał na modlitwie o zdrowie. Nie zapomniałem o kasie ale.... Ehhh. Ciekaw czy Nikola sam zrezygnował, czy to odstrzał żeby była kasa na Damiana. Szkoda ze się nigdy nie dowiemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Patrząc na to jak nasi rozgrywający stawali do ataku pozycyjnego w play-off śmiało można powiedzieć, że na prawej stronie przy ułożonej grze może grać każdy z rozgrywających. Jednakże jeżeli gra nie będzie się kleiła to improwizacja z prawą ręką na prawej stronie będzie trudna do wykonania. No i odpada opcja z Markiem nominalnie na środku. Jak widać odejście tylko jednego w dodatku niekluczowego zawodnika mocno skomplikowało sprawę - oby to było ostanie osłabienie, bo jedna kontuzja w sezonie może mocno utrudnić grę na przyzwoitym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.