Wątek dotyczący artykułu

Christian Eyenga zawodnikiem PGE Turowa Zgorzelec!

W ubiegłym sezonie zdobywał punkty dla Stelmetu Zielona Góra, a teraz zagra w PGE Turowie Zgorzelec. Mowa o Christianie Eyendze, który podpisał roczny kontrakt z mistrzami Polski.

przeczytaj cały artykuł


zeDD

Uważajcie tylko żebyście się tym "terminatorem" nie zachłysnęli. Ja do dziś nie kumam wokół czego tyle szumu - Hosley wyglądał nieźle ale jak już nie raz pisałem Stelmet zdobywał miszcza w najsłabszym sezonie PLK od wielu wielu lat, więc i przeciętniak mógł się wyróżnić.

Wiadomym jest natomiast że Uvalin nie umiał wykrzesać z zawodników ich prawdziwego potencjału, na co najlepszym przykładem niech będzie Cel. Ostrożnie więc proszę z prognozami i porównaniami. Odpowiedzi przyniesie nowy sezon, a póki co niech sobie burki szczekają..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
zastalxfalubaz

Przecietniak ? HAHAHAHAHAH. takie tam np w Turcji 18 ppg 7reb 6ass (1 sezon 22 ppg) dotego w Sassari okolo 16 sie zakrecal, w Romie 11.4 ale w EC juz 15. Boli cos ? :>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.