Wątek dotyczący artykułu

Raport SportoweFakty.pl: Dla nich barwy są najważniejsze - oto najbardziej lojalni piłkarze świata

Przywiązanie do barw to dziś rzadkość, ale są piłkarze, z którymi utożsamiać się mogą nawet dwa, trzy pokolenia fanów. Oni nie opuścili macierzystych klubów, choć nie zawsze odnoszą z nimi sukcesy.

przeczytaj cały artykuł

kokoeurospoko

Bezsens, wypożyczenie nie powinno być traktowane tak samo jak transfer, ponieważ zawodnik i tak w końcu wraca do macierzystego klubu, a na wypożyczenie przechodzi tylko na krótki okres czasu po to żeby się ogrywać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adilnho

I tak go brakuje, na wypożyczeniu był nie całe 2 miesiące. W Chelsea jest już 19 lat, gdyby mu skasować licznik na czas wypożyczenia to i tak od powrotu do Chelsea, minęło już 14 lat. Skoro jest Schweinsteiger i jego 12 lat to kapitan Chelsea również powinien się tutaj znaleźć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adilnho

Wiem, że można sobie dobrać nawet takie kryteria, że znaleźliby się na liście Anelka i Ibrahimovic :D Po prostu uważam, że miejsce na tej liście bardziej się należy Terremu niż Schweinsteigerowi. Widzę, że jako główne kryteria przyjął Pan ciągłość występów w pierwszych zespołach swoich drużyn oraz kontrakty seniorskie tylko z tymi drużynami. Zgodnie z tym kryterium jak najbardziej mógł Pan ominąć Johna Terrego z powodu jego 6 spotkań w barwach mistrzów Anglii '78. W jednym z komentarzy napisał Pan, że w kolejnym zestawieniu będą Ci, którzy zawiesili buty na kołku. Według aktualnych kryteriów nie znajdą się tam takie nazwiska jak Raul, Javier Zanetti czy Gianlugi Buffon. W przypadku zmiany kryteriów przy realizacji kolejnego zestawienia warto zwrócić uwagę, że lojalność, na którą powołuje się Pan w tytule artykułu, to nie tylko gra dla jednego klubu przez jak najdłuższy okres czasu. Najlepszym przykładem może być Alessandro Del Piero, który nie tylko grał wiele lat dla Starej Damy, ale również został w Turynie (podobnie jak m. in. Buffon czy Nedved) po degradacji drużyny do Serie B.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
razorback

Apropo bezsensu... po co pan redaktor pisze artykuł a później udziela się w komentarzach do swojego artykułu? Rozumiem, że portal sportowefakty.pl ewoluuje jednakże jest to dosyć zdumiewający precedens. Takie jakby tłumaczenie się redaktora z tego co napisał bądź nie godzenie się z krytyką jego artykułu/przemyśleń. Komentarze są dla komentujących a polemika zainicjowana przez redaktora w jego własnym artykule rzutuje według mnie na jakości redaktora/portalu. Nie wiem jak inni komentujący na to patrzą ale takie jest moje zdanie(i niekoniecznie interesuje mnie odpowiedź pana redaktora na moją opinię, a komentujących!). Nieprawdaż?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
m_kmita

Strasznie się wysiliłeś. Jeśli ktoś zadaje pytanie, to w dobrym guście jest mu na nie odpowiedzieć. Prosta sprawa. A jeśli nie interesuje Cię opinia, to możesz włączyć opcję "blokuj". Jeszcze prostsza sprawa. A zdumiewające jest to, że "nie interesuje Cię opinia redaktora", a wchodzisz i czytasz :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
razorback

Po pierwsze nie jesteśmy na "ty" a po drugie jakby pan redaktor przeczytał rzetelnie o co mi chodzi(a nie podchodził do tego emocjonalnie) to nie przypisywałby mi pan fałszywych stwierdzeń opatrzonych na dodatek cytatami. Dalszej polemiki nie prowadzę. Proszę rzetelnie wykonywać zawód redaktora i pisać na temat a nie szczeniacko ustawiać po kątach użytkowników portalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
m_kmita

Jak sobie przypominam wszystkie Twoje złote rady pod moimi tekstami, to aż się dziwię, że z takim bulwersem reagujesz na zwykłą podpowiedź o opcji "blokuj". A jak sobie przypominam polemiki, w które sam wchodziłeś bardzo ochoczo, to się zastanawiam, czemu nagle przeszkadza Ci interakcja z czytelnikami z mojej strony i czemu nagle nazywasz zwykłą interakcję "rozstawianiem po kątach".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cleveland Cavaliers

Nie kazdego co byle g napisze mozna nazywac redaktorem ... :) a brak del piero i jakies glupie tlumaczenie to zenada :D " Dla nich barwy są najważniejsze - oto najbardziej lojalni piłkarze świata" wiec del piero nie byl lojalny? SYMBOL juventusu :D albo ,ze terry byl na wypozyczeniu , haha, kolejny symbol ! 'redaktor' nie wie chyba co to jest wypozyczenie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tonto

Ludzie, czy wy qrwa czytać nie umiecie? Przecież redaktor wyraźnie napisał, chodzi o piłkarzy, którzy ciągle grają w piłkę i całą karierę seniorską spędzili tylko w JEDNYM klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.