Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów

W niedzielę Stal Gorzów podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów. Przedstawiciele obu drużyn poinformowali już o awizowanych składach na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Fan z Tarnowa

Wygramy! Kogo wy macie? Gape którego wozili amatorzy z Gdańska? Albo Swidra, któremu jak się wjedzie pod koło to odrazu zamyka gaz? Sam KK i Iver to trochę za mało :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Nie wiem kto wygra..ale wiem jedno.W zeszłym sezonie mieliśmy dużo gorszy skład..i daliśmy radę.Więc może i teraz też damy..?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Nie wiem kto wygra..ale wiem jedno.W zeszłym sezonie mieliśmy dużo gorszy skład..i daliśmy radę.Więc może i teraz też damy..?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Petrus

Mamy w składzie tych,którzy regularnie z Wami wygrywają. W niedzielę pojedziemy w składzie z tym,którego brak w finale pozbawił nas złotego medalu w 2012 roku. Mój typ to min. 51-39 dla Stali.

| Odpowiedz
blokuj
Tomek z Bamy

Unia moim zdaniem odpusci sobie ten mecz,zaraz zaczynaja sie playoffy,wszystkie sily juz mobilizuja na ta faze. Jak masz czas i checi,to wpadnij do SportPub na bulwarze,ogladniemy razem transmisje z meczu Unibax-Falubaz.Boczek stawia browce,a Haszmen poznal fajne studentki na Woodstocku i maja podobno przyjsc.Pozniej idziemy na mecz.

| Odpowiedz
blokuj
Tomek z Bamy

Unia moim zdaniem odpusci sobie ten mecz,zaraz zaczynaja sie playoffy,wszystkie sily juz mobilizuja na ta faze. Jak masz czas i checi,to wpadnij do SportPub na bulwarze,ogladniemy razem transmisje z meczu Unibax-Falubaz.Boczek stawia browce,a Haszmen poznal fajne studentki na Woodstocku i maja podobno przyjsc.Pozniej idziemy na mecz.

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Masz prawo kibicowac swojej druzynie i wierzyc w jej zwyciestwo ale nieznajomosc skladu druzyny przeciwnej przy 8 zespolowej elidze ......Zycze abys mogl dokladnie zapoznac sie ze skladem Stali w trakcie meczu-mysle, ze pare nazwisk ci sie przypomni:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.