Wątek dotyczący artykułu

Anwil zamknął skład. Brandon Brown ostatnim elementem

Amerykański podkoszowiec, 29-letni Brandon Brown został ostatnim elementem układanki Mariusza Niedbalskiego i podpisał roczny kontrakt z Anwilem Włocławek. Zawodnik grał ostatnio we francuskiej ProB.

przeczytaj cały artykuł

pacerss

Jak na ograniczony budżet to mamy bardzo ciekawą ekipe i zdecydowanie lepszą niż przed rokiem . Ja widzę potencjał w tym zespole i możemy napsuć dużo krwi faworytom :)
Czyli pierwsza "piątka" tak będzie wyglądać ?
PG - Deonta Vaughn
SG - Piotr Pamuła
SF - Chase Simon
PF - Brandon Brown
C - Seid Hajrić
Jest lepiej, do stycznia wystarczy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

ja tez jestem pozytywnie zaskoczony bo realnie patrzac sie na to czym gralismy w zeszlym roku a to czym dysponujemy teraz , przy uwzglednieniu roznicy w budzecie to naprawde jest ok...oczywiscie sa pewne niewiadome ale z drugiej strony nie jest tak ze anwil jako jedyny ryzykuje bo inne kluby tez tna koszty i szukaja:)...moim zdaniem sklad anwilu na tle innych zespolow poza turowem i stelmetem nie wyglada zle i daje przynajmniej teoretyczne podstawy do walki o playoff a moze i o cos wiecej:)...katnic ,graham ,pamula ,sokolowski ,kosztrzewski ,mijatovic ,hairic ,clanton ,witlinski ,dulkys...tak naprawde gdyby nie fuks z dulkysem to zeszloroczny sklad wydaje sie slabszy niz obecny... voughnn ,eitutavicius ,pamula ,raczek ,simon ,krajniewski ,brown ,surmacz ,hairic ,witlinski...gdyby do tego zestawienia w polowie roku dorzucic jednego gracza pod kosz badz na obwod to byloby naprawde bardzo dobrze:)...i z tego co widac anwil bedzie gral bardzo szybkiego kosza bo nie ma ani jednego powolnego gracza;)...ja jestem na tak:)...i ciesze sie ze wogole gramy bo jeszcze kilka mc temu nie bylo to takie pewne;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.