Wątek dotyczący posta na blogu

Tenis w olimpijskim Montrealu - dzień czwarty

Pottermaniack

Czwartek 7 sierpnia jest czwartym dniem turnieju głównego Rogers Cup. Impreza ta w kalendarzu cyklów WTA i ATP wyróżnia się dwiema lokalizacjami, a mianowicie Montrealem i Toronto, naprzemiennie goszczącymi rywalizację pań i panów. W lata parzyste zawody tenisistów rozgrywane się w Toronto, a tenisistek (…)

przeczytaj cały artykuł

Fabulous_Killjoy

Celebryta z Ciebie. Przychodzisz w asyście "ochów i achów", które wyrażamy w komentarzach, jednym słowem zbierasz lajki, a teraz jeszcze sobie z nami pogrywasz? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabi

Jeśli minusy skłonią Cię do zmiany zdania, to je dostaniesz. :P
Nikt Cie do niczego nie będzie zmuszał Armandole, ale naprawdę Cię na forum brakuje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabulous_Killjoy

Ja myślałam, że wróci z podkulonym ogonem, gdy moim oczom ukazała się informacja o rozstaniu "Wozzilroy". A tu ani jednego internetowego "okrzyku" radości z jego strony :)

| Odpowiedz
blokuj
Armandoł

Czasami czytam. ;) Niestety widząc komentarze takich osobistości jak crzyjk to myszka sama odsuwa kursor od zalogowania się xd

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

To się nie wylogowuj :) Ja tak robię. Natomiast on jest naprawdę nieszkodliwy w porównaniu do pewnych userów, którzy pojawili się ostatnio. Najgorsi są Feniks, Prawdziwy Kielczanin i jakiś Ciemny Lord, który wciąż obraża jedną dziewczynę.

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Nie trzeba być jej fanem. A z tego co pamiętam, to wrogi jej też nie byłeś. I tak niedzielni kibice zmywają jej tu głowę złośliwymi komentarzami, że jest "beznadziejna", więc twoją "isioobojętność' można łatwo zatuszować :)

| Odpowiedz
blokuj
Armandoł

Olewka Katowic (w tym roku nawet to i lepiej, bo tam byłem i jeszcze by mnie tam pobili za hejty na nią xd), niezrównoważenie psychiczne na korcie xd Akurat Martę bronię. Szczególnie, że trenerką okazała się niezłą.

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Miałam na myśli kibicowanie.
A jeżeli chodzi o blokowanie, to dlaczego dla świętego spokoju nie włączyłeś do tego grona crzyjka? Podobni to jego komentarze najbardziej Ci wadzą.

| Odpowiedz
blokuj
michal l

Dzień dobry:D Niektórych gagatków mam rozpracowanych i krzywdy nie dam zrobić:)
Chciałem powitać nieznanego mi Armandoła.

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Nigdzie nie jest perfekcyjnie. Mamy nową fale wróżbitów, skrajnych fanatyków itd. ale żeby z powodu kilku komentarzy z ich strony od razu taki strajk robić? Mam nadzieję, że zmienisz zdanie jednak. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Dokładnie. Była tu tu kiedyś taka zasada o niekarmieniu trolli. Choć ja wychodzę z założenia, że niektórzy są nawet zabawni. Pamiętacie vitora? :)

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

A pewnie, pewnie. Nawet się tutaj jeszcze chyba pojawia czasami pod innymi nickami. Trolle to nie jest wielki problem, zwłaszcza teraz, kiedy do dyspozycji jest funkcja blokowania.

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Mnie i salvo jakiś koleś ostatnio zablokował. Wciąż nie mam pojęcia, czym go tak zirytowaliśmy :)
A ja nie zwykłam korzystać z funkcji blokowania. Raz się skusiłam, jak trwała akcja z uświadamianiem Sióstr Ka, że bywają uszczypliwe.

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Ja musiałam użyć bloka na wróżbite Tomka Majde i różne wcielenia feniksa jakiegoś tam. Upierdliwe złośliwości i robienie z siebie wszechwiedzącego Boga to zdecydowanie nie rzeczy, które mam ochote oglądac.

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Ja musiałam użyć bloka na wróżbite Tomka Majde i różne wcielenia feniksa jakiegoś tam. Upierdliwe złośliwości i robienie z siebie wszechwiedzącego Boga to zdecydowanie nie rzeczy, które mam ochote oglądac.

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Ja mam z nich bekę. Najbardziej z tego Czarnego Lorda. Wciąż wyśmiewa Lady Agę, że za dużo czasu spędza na tym forum, a podejrzewam, że jest tu częściej niż ona. Chciałabym zobaczyć tych ludzi, którzy czerpią radość i jakąś energię życiową z tego swojego trollingu. Tomek Majda też jest śmieszny xd

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Ja mam z nich bekę. Najbardziej z tego Czarnego Lorda. Wciąż wyśmiewa Lady Agę, że za dużo czasu spędza na tym forum, a podejrzewam, że jest tu częściej niż ona. Chciałabym zobaczyć tych ludzi, którzy czerpią radość i jakąś energię życiową z tego swojego trollingu. Tomek Majda też jest śmieszny xd

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Własnie zawsze mnie to ciekawiło. Jakim trzeba być ludziem, żeby taki trolling uprawiac prawie codziennie? Zjawisko, które trzeba przebadać i ku przestrodze trzasnąc jakiś poruszajacy dokument. Ja też na początku traktowałam ich jak żart, no ale ile można. ;]

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.