Wątek dotyczący posta na blogu

Tenis w olimpijskim Montrealu - dzień czwarty

Pottermaniack

Czwartek 7 sierpnia jest czwartym dniem turnieju głównego Rogers Cup. Impreza ta w kalendarzu cyklów WTA i ATP wyróżnia się dwiema lokalizacjami, a mianowicie Montrealem i Toronto, naprzemiennie goszczącymi rywalizację pań i panów. W lata parzyste zawody tenisistów rozgrywane się w Toronto, a tenisistek (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Witając Alka, żegnam się już z wami, mam nadzieję, że to ja przynosiłem Isi pecha i teraz los spotkania odróci się ponownie na strone Agi :)
Emocji sportowych życzę, ale mnie już praca wzywa, wpadne luknąć ile to Polka wygrała :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Jedni przychodzą, drudzy odchodzą ;) żwawe forum. Pozdrawiam.
--
Przełączam się na Iśkę i widzę bezbłędnie technicznie, zagrany z wielkim czuciem i na prawdę f-e-n-m-e-n-a-l-n-y wolej. Wow! Pisałem zdaje się, iż ostatnio Radwańska traciła głowę przy siatce?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Za to drop od początku do końca nieudany..
--
Przy siatce jednak proste błędy. Lisica błędy wszędzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.