Wątek dotyczący artykułu

LM: Awans Legii Warszawa zagrożony! Bereszyński nie mógł zagrać?

Awans Legii Warszawa do IV rundy el. Ligi Mistrzów stanął pod dużym znakiem zapytania. UEFA wszczęła postępowanie w sprawie rewanżowego meczu Wojskowych z Celtikiem Glasgow.

przeczytaj cały artykuł

Arek Janicki

Nie rozumiem czego się tak boicie. Przy stanie 6:1 wpuszczenie zawodnika na 5 minut nie zmieni wyniku meczu i UEFA weźmie to pod uwagę, tak samo jak te tłumaczenia Legii, że Bereszyński nie zagrał w 3 meczach. Będzie co najwyżej kara finansowa albo w ogóle nie będzie żadnych konsekwencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
NICOLAS

Jakoś kciuków sobie nie połamałem i mam czym się podcierać , ale ty musisz skorygować swoje " mądre " przewidywania wyników zawodów sportowych , bo jak widać po Legii nie zawsze wynik na boisku się liczy . ( HA , HA , HA !!!!!! ) . Co do wyniku Lecha nie masz chyba jakichkolwiek wątpliwości ?????????? .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
al_arsen

Co ja mam skorygować. Napisałem, ze liczę na awans Legii, Lecha i Ruchu. Nie przewidywałem wyników więc nie wiem o co Ci chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.