Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek na dopingu?!

Wszystko wskazuje na to, że w polskim żużlu szykuje się kolejny skandal. Najprawdopodobniej na stosowaniu dopingu został przyłapany członek szerokiej kadry Polski Patryk Dudek.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Pozdrawiam środkowym palcem wszystkich pajaców, którzy w pierwszych komentarzach pod tym artykułem obrażali Miedziaka. Szczególnie tych z Falubazu. Trochę zdziwko co? Zawsze kibicowałam Dudkowi, to jeden z moich ulubionych zawodników. Szkoda, że wyszło coś takiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
KRZYZAK

No i predator jedzie dalej a Honorata nie wie co z oczami zrobic i juz jest pewnie w drodze do rodzinki pod Toruniem. Bywa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Nieźli hipokrycki z nich co? Na początku jak nie było wiadomo o kogo chodzi to jechali na Adriana bo wiadomo że najlepszy cel z niego. Jak okazało się, że to Dudi zmienili trochę front:) Teraz okazuje się, że "Patryk nie wiedział co zażywa". A Miedziak pojedzie i w SEC i w lidze (mam nadzieje) i ma na hejterów wylane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.