Wątek dotyczący artykułu

Liverpool FC rozgromił Borussię Dortmund na Anfield! Słaby występ Łukasza Piszczka

Zespół Juergena Kloppa w próbie generalnej przed meczem o Superpuchar Niemiec mocno rozczarowali i doznał wysokiej porażki w pojedynku z wicemistrzem Anglii.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Langerak - Piszczek (58. Großkreutz), Sokratis (81. Sarr), Ginter, Schmelzer (81. Knystock) - Kehl (46. Bender), Kirch (46. Hofmann) - Mkhitaryan (64. Ji), Aubameyang (71. Bandowski), Jojic (77. Amini) - Ramos (46. Immobile) To jest drugi skład?Nie kompromituj się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Genn

zobacz sobie na obrone, bez hummelsa, subotica, w bramce langerak, jedynie aubameyang i mkhitaryan byli z podstawy, nie licze rezerwowych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre.

przecież nie było tylko jednego stopera, Sokratis normalnie grał w zeszłym roku. z rezerwowych grał Langerak, Ginter i Kirch.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
MATUCH

Sorry zapomnij z United dostali baty a skład się jeszcze zapewne wzmocni bo za tym Borussia nie grała nawet w połowie podstawowym składzie... Za szybko już rozdajesz trofea xD Widzę że również nie możesz się doczekać początku sezonu? Jedno jest pewne United będzie znacznie lepsze i wróci na szczyt! GGMU!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

Baty?3-1 to baty?U Was grał pierwszy skład ,a u nas na wpół rezerwy i dobrze wiesz jak ten mecz wyglądał.Do 55 min na boisku Was nie było.Borussia dziś wystawiła mocny skład ,więc nie przesadzaj.Wielu podstawowych zawodników zagrało.Poza tym u nas brakowało Lallany ,Markovica czy Flanagana.Na Twoim miejscu zacząłbym się bać, bo graliśmy kapitalnie.Ps.Na szczyt?Wróćcie do top 4 najpierw.Coś czuję,że skończycie na 5 miejscu.Gdzie te wielkie transfery?U nas lada dzień Moreno będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MATUCH

Boże bardziej nieobiektywnego człowieka nie znam. Chłopie, przecież w obu składach były braki. Piszesz że brakowało Makovicia i Flanagana jak ch*j będą w podstawie. Pierwszą 11 zobaczą jak świnia niebo.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Głupot nie gadaj dla cb LFC juz wygra LM, Suarez jest klasy Messiego i Ronaldo, uważasz ze transfery LFC są najlepsze a MU najgorsze, jak co roku uważasz ze LFC walczy o trofea a jest jak zawsze, że nawet w najgorszym sezonie MU od 25 lat zdobyli wiecej trofeów od LFC heh.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Głupot nie gadaj dla cb LFC juz wygra LM, Suarez jest klasy Messiego i Ronaldo, uważasz ze transfery LFC są najlepsze a MU najgorsze,

Pierwsze to kłamstwo bo pisałem,ze walczymy o pełna pule,a to roznica.Drugie to jak najbardziej prawda,statystyki moge przytoczyc.Co do trzeciego to jak mam uwazac,ze nasze transfery sa najlepsze,skoro jeszcze sezon nie ruszył?Poczekajmy do sezonu.Wierze,ze to trafione ruchy.To wszystko.Co do Waszych transferow to oceniam je pod katem zapowiedzi o Reusie,Kroosie itd.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Co ty masz z tym Reusem. On był bardziej przymierzany do LFC niż do United. Nigdy nie czytałem żeby United było zainteresowane Reusem. Liczę na Di Marie i Vidala co z tego będzie zobaczymy....

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Co ty masz z tym Reusem. On był bardziej przymierzany do LFC niż do United. Nigdy nie czytałem żeby United było zainteresowane Reusem.

Od miesięcy o nim pisaliście i to na poważnie.Reus w kwestii Liverpoolu to tylko plotki i bzdury,które już tutaj bezlitośnie obnażyłem.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Teraz cwaniaka grać a przez 5 lat z dupą cicho byłeś. Po za tym piszesz o 20 krotnym mistrzu Anglii. I dawno pisałem o Reusie że to zbdury wiec nie kłam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
GEORGE BEST

Popadłeś w samozachwyt.Zobaczymy na koniec sezonu .Przez ostatnie lata Liverpool był w szarej dupie i nagle się podniosłeś jak wyszedł im sezon raz na 10 lat.A tak apropo w Toruniu dalej mówią zamiast tak Jo ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.