Wątek dotyczący posta na blogu

Dlaczego TVP tak traktuje tenis i Agnieszkę Radwańską??

użytkownik usunął konto

W tym tygodniu turniej WTA w Cincinnati. Super tennis Hd pokaże 29 spotkań turniej WTA w Cincinnati. Natomiast TVP Sport pokaże tych spotkań w sumie 6, z czego jedynie 4 w przekazie bezpośrednim. Rozumiem,że to nie jest kanał wyłącznie tenisowy, jednak gdyby była dobra wola można by tych spotkań pokazać (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
wislok

Kto Ci takich bzdur naopowiadał,że streamów nie lubi..?? Tylko pamiętaj,że są one nielegalne,a więc staram się tego unikać jak mogę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Mam rozum i ksiądz nie musi mi wszystkiego mówić. A teraz Maszko przepraszam- oglądam Janowicza, a jak niech zostanie tajemnicą,żeby mi tu jutro ABW, CBŚ, CBA nie wpadło o 6 rano.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Jestem ustawowo zwolniony, więc nie,ale gdyby ciążył na mnie obowiązek to oczywiście,że takowa opłatę bym uiszczył

| Odpowiedz
blokuj
steffen

Uiścił, lub nawet uiszczał, bo przecież nie raz, a co miesiąc - ale o to mniejsza ;)

Tak czy owak, jako "ustawowo zwolniony" (cokolwiek to znaczy) masz jakieś tam prawo do krytyki :)

| Odpowiedz
blokuj
wislok

To,że Ty nie widzisz sensu w czymś nie oznacza,że go nie ma. To jedna sprawa Druga sprawa- jeśli za coś się płaci niemałe pieniądze,a żeby mieć dostęp do kanału sportowego TVP to można oczekiwać,że dostanie się odpowiedniej jakości produkt, no chyba,że preferujesz jak wielu bylejakość i zgadzasz się bezrefleksyjnie płacićcoraz to większe pieniądze za coraz gorszy produkt. Można mieć postawę bierną i wszystko akceptować bezrefleksyjnie albo nie.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Uważam,że takowy sens jest- tenis byłby popularyzowany poprzez emisję w kanałach otwartych, zyskał by nowych fanów. Z telewizji naziemnej wyłącznie korzysta 4,3 mln gospodarstw domowych, co daje blisko 15 mln . To raz,a dwa co do transmisji w kanale kodowanym to odpisałem twemu koledze.
Masz także łatwość wymyślania pewnych rzeczy- żadnej frustracji nie mam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
wislok

Oczywiście,że wynika. To badanie rynku i reakcji innych zainteresowanych tym tematem. Ciekaw jestem Waszych opinii na temat sposobu emisji rozgrywek WTA przez Telewizję publiczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Gabi

Kurcze, nie rozumiem. Przecież gdyby tak patrzeć na sprawy, to w ogóle nasza bytność na forum jest bez sensu. Dzielimy się tutaj emocjami, rozmawiamy, być może nie zmienia to świata, ale jest wartościowe dla nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
sekup

Hm, 2 tysiące lat to mniej więcej wtedy gdy 12-letni Jezus wraz ze swoimi rodzicami gościł w Jerozolimie na święcie Paschy. Zdarzyło się że w powrotnej drodze gdzieś przepadł, na szczęście został odnaleziony w Synagodze w otoczeniu doktorów których zadziwiał swoją mądrością. Czyżby jeden z tych doktorów pozostawił jakieś pisma które stały się życiowym drogowskazem dla Wątpierza? Chyba nie miał na myśli Jezusa, bo jeśli zapytam czy ten młody człowiek był postacią historyczną, musi odpowiedzieć zgodnie ze swym pejoratywem moralnym:
- wątpię.

| Odpowiedz
blokuj
sekup

w wątpienie też wypadałoby od czasu do czasu wątpić, żeby nie zostać fanatykiem wątpienia
:D

Właśnie, chyba sam siebie zaskoczyłeś tą trafną sentencją, wymskła ci się niechcący? W każdym bądż razie przemyśl to byś nie pogłębiał swojego pejoratywu moralnego jak stanzuk swojej obsesji.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.