Wątek dotyczący posta na blogu

Dlaczego TVP tak traktuje tenis i Agnieszkę Radwańską??

użytkownik usunął konto

W tym tygodniu turniej WTA w Cincinnati. Super tennis Hd pokaże 29 spotkań turniej WTA w Cincinnati. Natomiast TVP Sport pokaże tych spotkań w sumie 6, z czego jedynie 4 w przekazie bezpośrednim. Rozumiem,że to nie jest kanał wyłącznie tenisowy, jednak gdyby była dobra wola można by tych spotkań pokazać (…)

przeczytaj cały artykuł

Gabi

Rozumiem Cię Wisloku i podzielam Twoje odczucia. Dobrze, że polska telewizja pokazuje rozgrywki WTA, ale czasami naprawdę transmisje turniejów pozostawiają wiele do życzenia. Wspomniane przez Ciebie dublowanie meczy piłki nożnej czy LA są dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Skoro już coś pokazują na otwartym kanale, to po co wciskają to samo w sportowym? Zwłaszcza, kiedy w tym samym czasie walczy inny reprezentant Polski. To może wywoływac frustracje. Wczoraj Agnieszka była w finale wielkiego turnieju, grała z legendą- nadal to zbyt mało, aby dać ją na główny kanał. To krzywdzące i trzeba o tym głośno mówić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Gabi

Ok, Wislok zacząl temat, był kontakt z rzecznikiem TVP (tak?) grupa jęczących się powiększa, dyskutujemy a to już coś. Jakieś działanie, które być może w przyszłości przyniesie skutek. Ja to tak widzę, oczywiście każdy ma inne zdanie, jak zwykle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
wislok

Tak napisałem do rzecznika TVP zapytanie odnośnie transmisji WTA na antenach otwartych przypominając,że w zeszłym roku takowe relacje ze spotkań Agnieszki Radwańskiej były. Chciałem się dowiedzieć czy TVP nie może emitować teraz meczów np. ze względu na zapisy w umowie z WTA czy to decyzja TVP,że wszystkie mecze są pokazywane na antenie TVP Sport. Otrzymałem informację- tu trzeba pochwalić TVP,że odpowiada na meile widzów i ten kontakt jest rzeczywisty,a nie fikcyjny- że to decyzja TVP,że spotkania są emitowane jedynie w kanale sportowym.
Dodam,że tekst został zamieszczony na poczytnym forum medialnym- satkurier i z tego co wiem to osoby z różnych mediów, w tym TVP go czytają. Myślę,że to już jakieś konkretne działanie. Przynajmniej ustaliłem kwestię czy TVP może emitować mecze Agi w ogólnodostępnym kanale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
wislok

Dostałem wyjaśnienie rzecznika TVP. Ono jest logiczne,ale na pewno nie w wypadku meczu finałowego czy półfinałowego kiedy to między spotkaniami jest dość spora luka. Ponoć zmiana ramówki wywołuje oburzenie u milionów widzów TVP. Możemy pokazywać,ale nie chcemy bo dezorganizuje nam to ramówkę i jeszcze miliony widzów jest ponoć wściekłe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pablo80

Pamiętam jak kiedyś Jagna na IO w Salt Lake City rozwaliła całą ramówkę, więc się da :)
Teraz trzeba tylko znaleźć miliony wściekłych widzów którzy chcieliby oglądać Iśkę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.