Wątek dotyczący posta na blogu

Dlaczego TVP tak traktuje tenis i Agnieszkę Radwańską??

użytkownik usunął konto

W tym tygodniu turniej WTA w Cincinnati. Super tennis Hd pokaże 29 spotkań turniej WTA w Cincinnati. Natomiast TVP Sport pokaże tych spotkań w sumie 6, z czego jedynie 4 w przekazie bezpośrednim. Rozumiem,że to nie jest kanał wyłącznie tenisowy, jednak gdyby była dobra wola można by tych spotkań pokazać (…)

przeczytaj cały artykuł

Mind Control

Ja rozumiem, że w TVP nie pokazuje się tenisa na otwartej antenie. Przecież to taki sport w którym nie ma ograniczenia czasowego a ramówka tych kanałów ma wiele stałych punktów które nam mogą sie nie podobać ale są wręcz rytuałem wielu widzów. Kasa musi się zgadzać a do tego potrzebna jest odpowiednia ilość oglądających. Tenis jest sportem dosyć niszowym w Polsce pewnie dlatego tak mało transmisji na sportowym kanale TVP, być może więcej ludzi woli oglądać powtórkę innego wydarzenia niż tenis na żywo. Szanujmy też gust innych. Porównanie TVP sport i ST zupełnie nie trafione. Reasumując nie mam problemu. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Jednak wyniki, które przytoczył Potter mogą świadczyć o czymś innym. Ponadto popatrz na Polsat, oni jakoś nie mają problemu z umieszczeniem kilku spotkań dziennie. Podobnie było w czasach Eurosportu, czyli jednak chyba popyt na tenis jest. Więc nie zgadzam się z tym argumentem.
Co do ST HD to przeczytaj jeszcze raz dokładnie mój post, mowię,że nie oczekuję transmisji na poziomie kanału poświęconego tenisowi.
Co do argumentu ramówki to jest on istotny, jednak TVP potrafi jakoś emitować skoki narciarskie, które nieraz rozwalają i dezorganizują ramówkę. Więc jak widać wiele zależy od woli. Można było chyba nadać transmisję np. wczorajszego finału- nie było ryzyka tego,że nie wiadomo kiedy mecz wystartuje itp. Piszę o okazjonalnych relacjach na antenie otwartej - takich jakie miały miejsce w zeszłym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.