Wątek dotyczący artykułu

KS Azoty Puławy wyruszyły w bałkańskie tournee

W poniedziałek szczypiorniści KS Azotów Puławy wyruszyli w dwutygodniowe tournee po Bałkanach. Drużyna Dragana Markovicia ma w planach udział w dwóch turniejach i rozegranie ośmiu gier sparingowych.

przeczytaj cały artykuł


Punk

Mam nadzieję, że pokażą się z dobrej strony na bałkanach. Trener Marković to największe wzmocnienie puławskiej ekipy- widać różnicę w grze, ale przede wszystkim w organizacji. Oby chciał prowadzić naszą ekipę jak najdłużej.

Co do hali, to jest to największy minus Azotów. Plany obiektu powstały już jakiś czas temu- da się pewnie znaleźć w necie, miejsce też zaplanowane, ale dwa razy budowa był odkładana na kolejne lata.
Jest to wina głównie władz miasta. Cały czas są "ważniejsze i potrzebniejsze" (niewiadomo komu) sprawy- np.: budowa skwerków, "MARINY", czy stadionu dla nędznych drugoligowych kopaczy, który chyba ani razu nie był pełny... Ale co poradzić? Jeśli po wyborach nie zmieni się sytuacja, może Witaszek coś z Zakładami Azotowymi spróbuje zdziałać- można pomarzyć, że ZA wybudują halę, chociaż przy wsparciu z miasta/UE może by się udało. Pomarzyć można. :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Walewski

Moim zdaniem ZA się dostatecznie angażują w sport, tutaj jest kwestia że to miasto powinno coś mocniej zadziałać, szczególnie że taka hala przecież nie będzie służyć tylko piłkarzom ręcznym...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.