Wątek dotyczący artykułu

List otwarty Legii Warszawa do środowiska piłkarskiego: Niech wygra futbol!

Władze Legii Warszawa nie zwalniają tempa. Po listach otwartych do Celtiku Glasgow teraz mistrzowie Polski wystosowali list otwarty do środowiska piłkarskiego i zainicjowali akcję #NiechWygraFutbol

przeczytaj cały artykuł

Janerkalech

To dożylismy czasów klub który na potegę kradł zawodników do dziś wygrywa przy pomocy złodzieji z gwizdkiem pisze zeby zwyciężyła piłka hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
PrzemekGoool

Typowy kibic Legii. Tu zwyzywać PZPN bądź UEFA, tam odpalić race, gdzie indziej wyrwać krzesełka z trybun i wszcząć burdy. Zero merytorycznej dyskusji. Odkąd pamiętam, a parę dekad już upłynęło, to Legia ZAWSZE była chroniona przez sędziów i PZPN. Ale wg Legii to jest fair-play. Przepisy są po to, żeby je przestrzegać. A jak się nie umie czytać ze zrozumieniem (blondynce się nie dziwię:-) ), to może to kosztować kilka milionów euro (w tym przypadku minimum dwa). Tak tutaj podnoszony przykład Debreczyna podlega pod INNY PARAGRAF przepisów, tak więc to nie jest to samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzemekGoool

Pewnie lałeś kibic Jagiellonii na Łazienkowskiej w ubiegłym sezonie. A i pewnie to Ty demolowałeś stadion przypomnij mi gdzie - Łotwa, Litwa parę lat temu w Europejskich Pucharach, gdzie Legia jak pamiętam do przerwy przegrywała sensacyjnie 0:2 i ... na tym mecz się zakończył z powodu bud kibiców Legii Warszawa. To teraz podaj mi proszę konkretne przykłady polskich drużyn które w ostatnim dziesięcioleciu zanotowały podobne, chuligańskie wybryki.
A patrząc na twoje wypowiedzi, to dziwne że Wiesz jak się pisze słowo kultura.

| Odpowiedz
blokuj
dragon0102

inne kluby to kończyly zazwyczaj swoj udzial na pierwszej lub drugiej rundzie w pucharach to nie mieli sie gdzie zaprezentowac kibice, nie znasz mnie to nie oceniaj.

| Odpowiedz
blokuj
PrzemekGoool

Legia dopiero od trzech lat gra lepiej w Europejskich Pucharach, czyt. faza grupowa Ligi Europejskiej. Wcześniej (biorę pod uwagę tylko ten wiek) odpadała bardzo szybko z pucharów. Znacznie lepiej w pucharach spisywała się Wisła i Lech - a tam nie dochodziło do takich ekscesów jak w przypadku Legii.
Czyli uważasz, że liczba burd zależy od liczby meczów? Podaj mi proszę, jaki jest to współczynnik w przypadku Legii, a jaki w przypadku innych klubów.
Oceniłem Cię na podstawie Twoich wypowiedzi, które są po prostu chamskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
PrzemekGoool

kibole sugerują liczbę mnogą, natomiast z Parmą nóż rzucił 1 kibic (Misiek). Ciężko porównywać wybryk jednego kibola do kiboli Legii demolujących stadiony. Ja wiem, że w Legii mają problem z liczeniem do trzech :), ale nie wiem jak jeden nóż może rzucić więcej niż jedna osoba. Tak to chyba tylko na żylecie :)
Co do wybryków Lecha - podaj dokładnie - o jakim meczu i w jakim sezonie mowa. Ja podałem konkretne sytuacje - Ty rzucasz ogólnikami.
A tak w ogóle co to są "kobole". Czy to jest jakaś Warszawska gwara?

| Odpowiedz
blokuj
dragon0102

nie obrażaj kogos jak go nie znasz. Może ty nie potrafisz zliczyc do trzech , kto to wie. Nigdy nie umieli sie zachowac kibole i wisly i lecha. Niestety

| Odpowiedz
blokuj
PrzemekGoool

Czy ja kogoś obrażam? Stwierdzam fakt, gdyby w Warszawie umieli liczyć do trzech to nie byłoby problemu z Bereszyńskim i całej tej sytuacji i to jest NIEPODWAŻALNY FAKT. Natomiast ty ciągle nie podałeś konkretów odnośnie burd z udziałem kiboli Wisły i Lecha.
Poza tym to Ty obrażasz kogo popadnie na tym forum. Dodając do tego problemy z znalezieniem ALT na klawiaturze sugeruje to co najmniej bardzo niski poziom kultury osobistej, typowej dla przedstawiciela żylety.

| Odpowiedz
blokuj
dragon0102

niestety stan mojego sprzętu jest taki jaki jest, i alt nie zawsze dziala. Jak widać zresztą i w tym komentarzu.Ja nie obrażam, tylko odwdzięczam sie za takie same opluwanie LEGII WARsZAWA. To co innym wolno to robic, bo lżą LEGIĘ , a mnie juz nie bo dostosowałem sie do ich poziomu dyskusji? Tylko jakiej dyskusji? Jak tu nie umieja przedstawic zadnych merytorycznych argumentów.

| Odpowiedz
blokuj
Janerkalech

Widzę cepie ze twoja pompa do jutra nie wyrobi a jutro kolejne upokorzenie Legli pewnie dowalą im jeszcze karę finansową to dopiero będzie wesoło

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Real_Madrit

Przyjmij do wiadomości, że Legia sama jest sobie winna. Gdyby nie bandyckie wybryki kibiców Legii, prawdopodobnie dostalibyście finansową karę, bo na boisku Legia była klasę lepsza od Szkotów. Ale niestety, wszystko kiedyś wraca ze zdwojoną siłą, UEFA boi się kiboli z Warszawy więc zostaliście wycmykani z LM przez krawaciarzy. To nie do końca z duchem gry, ale ze zdrowym rozsądkiem jak najbardziej tak.

| Odpowiedz
blokuj
Real_Madrit

Kiedy nie zachowują się jak bydło to ich oprawy i doping rzeczywiście cieszy oko i ucho. Ale mam nadzieję, że nie próbujesz mi wmówić, że są święci. UEFA boi się, że na oczach milionów widzów przed TV kibice Legii zdemolują jakiś stadion w Anglii czy w Hiszpanii. UEFA ma okazję temu zapobiec i robi to zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, aczkolwiek nie z duchem gry. Trzeba to przyjąć do wiadomości czy nam to się podoba czy nie. I uwierz mi, że mi osobiście jest szkoda, że nie zobaczymy w Polsce Ligi Mistrzów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.