Wątek dotyczący artykułu

Giełda transferowa Tauron Basket Ligi - notowanie 4

Niektóre zespoły mają już składy niemalże skompletowane, inne dopiero budują kadrę, a nad innymi wiszą wielkie znaki zapytania. Przedstawiamy notowanie nr 4 giełdy transferowej Tauron Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

paul86

Nabiera to wszystko kształtów, więc można próbować bawić się w typ kolejności końcowej. Po mojemu:
1.Stelmet*
2.Turów*
3.Rosa
4.Czarni
5.AZS
6.Trefl
7.Wilki Morskie
8.Anwil
9.Torun
10.Śląsk
11.Asseco
12.Polpharma
13.Polfamex
14.Start
15.MKS
16.Jezioro
*oczywiście przyjaciele z południa mają prawo do swoich odczuć, ja nigdy o nich z pogardą nie piszę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jimijim

nie mam nic przeciwko takim typowaniom - koniec końców w ostatnich latach Ci którzy byli faworytami przed sezonem ostatecznie tego misia i tak nie zdobywali;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
barakuda

Nie wdając się w szczegóły sądzę, że za wysoko umieściłeś Rosę, Anwil i Śląsk oraz Polpharmę a za nisko Toruń i Polfarmex. Ale rzumiem, że to tylko zabawa i wróżenie z fusów. Pomysł ciekawy i chętie przeczytałbym typy innych kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
barakuda

Za najsilniejsze uważam zespoły Turowa, Stelmetu, Czarnych i Rosy a za najsłabsze Jezioro, MKS, Start i Polpharmę. Pozostałe oceniam jako bardzo równe.

| Odpowiedz
blokuj
barakuda

Ale od razu dodam, że nie zdziwi mnie żaden układ tabeli. Jest aż 5 beniaminków a budżety niektórych potentatów uległy poważnemu zmniejszeniu. Wszystko - no, może prawie wszystko - jest możliwe.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.