Wątek dotyczący posta na blogu

Dlaczego TVP tak traktuje tenis i Agnieszkę Radwańską??

użytkownik usunął konto

  W tym tygodniu turniej WTA w Cincinnati. Super tennis Hd pokaże 29 spotkań turniej WTA w Cincinnati. Natomiast TVP Sport pokaże tych spotkań w sumie 6, z czego jedynie 4 w przekazie bezpośrednim. Rozumiem,że to nie jest kanał wyłącznie tenisowy, jednak gdyby była dobra wola można by tych spotkań pokazać (…)

przeczytaj cały artykuł


vamos

Sprawa ze wszystkimi wymienionymi sportami jest taka, że wiadomo KIEDY zawody się odbędą i ILE będą trwać. Z tenisem jest znacznie trudniej (choć jeśli zdarzają się spotkania Polaków o konkretnej godzinie, to nie powinno ich przerastać pokazanie tego w ogólnodostępnym kanale).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie?? Chyba nie. Cały czas jak wół piszę o OKAZJONALNYCH 5transmisjach np finału czy spotkań półfinałowych. Skoro Radwańska gra około 70 spotkań,a w zeszłym sezonie TVP pokazała 15 spotkań to chyba raczej okazjonalnie mecze się pokazuje i to te najważniejsze i jak napisał Vamos "choć jeśli zdarzają się spotkania Polaków o konkretnej godzinie, to nie powinno ich przerastać pokazanie tego w ogólnodostępnym kanale".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.