Wątek dotyczący artykułu

Superpuchar Niemiec: Bayern wypunktowany w Dortmundzie! Nieudany powrót "Lewego", Piszczek górą

Superpuchar Niemiec dla Borussii, która nie dała szans Bayernowi z Robertem Lewandowskim w składzie. Polski napastnik spisał się słabo w przeciwieństwie do autora asysty, Łukasza Piszczka.

przeczytaj cały artykuł

marco928

Tak w związku z LM. Teraz jak Lewy poszedł do Bayern, zastanawia mnie czy TVP będzie nam cały czas fundować w większości mecze BvB, czy jednak Polscy fani Borusii przerzucą się na Bayern? :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

Nie spodziewam się Bayernomanii. To, że gra tam jeden Polak to chyba nie powód, aby kibicować tej drużynie, zresztą mamy inne takie przypadki. Poza tym Bayern to jeden z bardziej nielubianych klubów w Polsce. Wielu denerwuje ich arogancja i snobizm. Ja życzę Lewemu wielu bramek, ale Bayernu nie znoszę i zawsze z niemieckich klubów kibicowałem BVB.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreenArrow

A kto to taki ten Guardiola? ;) Osobiście to nie trawię tego trenera. Utwierdziła mnie w tym opinia Ibry. Błędem władz Bayernu była rezygnacja z poprzedniego szkoleniowca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.