Wątek dotyczący artykułu

Jorge Paixao: Potrzebujemy jednego zwycięstwa

Bydgoski zespół fatalnie rozpoczął nowy sezon w T-Mobile Ekstraklasie. Tylko jedno zwycięstwo i trzy porażki wpłynęły na wizerunek trenera Jorge Paixao.

przeczytaj cały artykuł


Wkład do kaptura

Uważam ze jest zbyt mało egzotyki w zespole;) warto ściągnąć jeszcze kogoś do obrony z jakiegoś egzotycznego kraju..np z przylądka kanaweral;) zapraszam do dyskusji;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Rozumiem Twoją aluzję ale zauważ, że Zawisza nie ma swoich wychowanków, a polscy piłkarze z innych klubów mimo zerowych umiejętności cenią się znacznie wyżej niż zagraniczni coś potrafiący! Wiem, że chłopaki z Zawiszy, młodzieżówka osiągnęła spory sukces w zeszłym roku ale to są 17-18 letnie dzieciaki, którzy w lidze mogą zawalczyć za 3-4 lata, a na ten moment w ekstraklasie gra bodajże 1 czy 2 wychowanków tego śmiesznego stowarzyszenia, które Osuch wyrzucił z boisk Zawiszy! Mam nadzieję, że Radek stworzy prawdziwą szkółkę przy Zawiszy ale na razie jakoś nie widać na to szans, bo wszyscy rzucają mu kłody pod nogi! Układy i układziki są ważniejsze w Bydgoszczy niż sukcesy sportowe i wychowanie młodzieży! Smutne to ale prawdziwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.