Wątek dotyczący artykułu

Włocławek powitał Krajniewskiego i Surmacza

Dwaj kolejni zawodnicy Anwilu, Krzysztof Krajniewski i Greg Surmacz, przyjechali do Włocławka. Zawodnicy rozpoczną cykl przygotowawczy do sezonu 2014/2015 w poniedziałek.

przeczytaj cały artykuł


King James 6

Ciekawe jak by nisko upadł Twój klub,gdyby wycofał się tytularny sponsor? Nie jestem z Włocławka,ale szanuję ten klub,za tradycje i najlepszych ULTRAS w lidze.Mimo wielu problemów,udało im się pozbierać,zebrać grupkę graczy i będą się liczyli w walce o PO,skład według mnie wygląda średni,ale jak na naszą ligę będzie wystarczający.Nie znoszę kibiców z bogatych klubów,jesteście w sobie strasznie zadumani,nie sztuką jest mieć budżet większy min 4 razy od reszty ligi i być mistrzem,sztuką jest zbudowanie składu do 2,5 mln walczącego o mistrza.Pozdro dla kumatych kibiców.ANWIL 3MAJ SIĘ!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
herbert V

ultras??!! i to w pampersach??? buahahahahha w młynie same dzieci siedzą.... z pewnością końcówka minionego sezonu nie należała do nich, klub był w tarapatach a oni olali zawodników bo pogniewali się na prezesa za restrykcje jakie na nich nałożył trzeba było nie kraść gdzie popadnie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.