Wątek dotyczący artykułu

Włocławek powitał Krajniewskiego i Surmacza

Dwaj kolejni zawodnicy Anwilu, Krzysztof Krajniewski i Greg Surmacz, przyjechali do Włocławka. Zawodnicy rozpoczną cykl przygotowawczy do sezonu 2014/2015 w poniedziałek.

przeczytaj cały artykuł

sheLka

Nie widzisz że to marne prowo z jego strony? Żebyś zwrócił na niego uwagę, co do twojego postu to zgadzam się w 100%, też nie lubię takich tworów co to powstało na kilka sezonów jak np Stelmet i ich zadumanych w sobie "kibicuf", a poźniej chodzą po sf i patrzą tam gdzie więcej komentów to robią najazd i piszą jacy to oni wielcy i świetni żeby pokazać innym miejsce w szeregu, a za 3,4 sezony jak już Stelmet będzie klubikiem z dołu tabeli będą się wstydzili tu odzywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wąż

A ja nie lubię kibiców z 20 letnim stażem, którzy uważają, że należy im się specjalne traktowanie za coś co było 20 lat temu i finansowane z Państwowych pieniążków takie zazwyczaj się rozdaje lekką ręką.Sponsor się skończył i ledwo zipiecie...Pomijając fakt jak wspieraliście drużynę po odejściu Dylkysa.Pustki na trybunach troche to słabo wyglądało jak na wiernych kibiców z długim stażem.A co do sztucznych tworów Twój klub powstał w 1991 a Zastal Zielona Góra w 1946.Masz racje nasz to sztuczny twór:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
King James 6

Nie jestem z Włocławka.Szacun dla Anwilu,że się podniósł po takim ciosie.Ciesz się,że wy nie macie takich problemów.I uczcie się od H1 jak się kibicuje i robi oprawy,bo to wam wychodzi tragicznie.

| Odpowiedz
blokuj
thebigone

Tak a znasz taki klub pod nazwą Szmacianka Chrząszczebrzeszewice? Klub powstał w 1905 r. Jak widać rok powstania nie ma żadnego znaczenia. Mimo to, że bardzo lubię i szanuję Zielonogórski klub, to jeszcze nietety dużo Wam brakuje do miana koszykarskiej legeny jaką jest Anwil. Fakty mówią same za siebie i nie próbuj z nimi dyskutować bo działasz w ten sposób ewidentnie na niekorzyść kibiców Zielonej.

| Odpowiedz
blokuj
thebigone

Możesz go sobie określać jak chcesz ale fakty pozostaną faktami. O wkładzie Stelmetu w historię koszykówki w Polsce porozmawiamy po 22 latach jego nieprzerwanej gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, bo jak Ci pewnie wiadomo tak długo gra tam już włocławski klub, z czego na "pudle" był 11 razy. Szczerze życzę takich sukcesów Zielonej Górze ale na razie nawet nie ma czego porównywać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
wąż

Jak już Ci napisałem powstaliście w 1991 a Zastal w 1946 także to porównując wypadacie balado, aby nie rzec bardzo blado.To pierwszy fakt bezdyskusyjny.11 razy a tylko raz mistrzem to podobnie jak turów. Tyle razy nie dopięli czegoś do końca i raz zostali mistrzami to raczej nie powód do chwały.Jedyne co zauważyłem,muszę sie tym podzielić.Zarówno od kibiców i od jednego redaktora piszącego na tym portalu bije mania wielkości ,której nie rozumiem.Idzie młody do Stelmetu to idzie za kasą ,idzie Kostek do turowa to się będzie rozwijał.Nie rozumiem tej hipokryzji.Zawsze mają na wszystko usprawiedliwienie.Wszystko co ich jest najlepsze i tak jak ma być.Gdzie innym do nich...Naprawdę cięzko mi zrozumieć jedynie moge przywołać fakt po mistrzostwie okrzykneli swoją halę"Halą mistrzów"To może dawac dużo do myślenia.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
johnny220

Idąc tym tropem to nowa halę w Zgorzelcu też należałoby nazwać "Halą Mistrzów", ale jak na mój gust, z ich 5 srebrami, trafniej byłoby "Halą Wicemistrzów" ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
thebigone

Zastanów się chwilę. Skoro nie jestem z Włocławka, jak Ci się mylnie wydaje, to znaczy, że potrafię obiektywnie ocenić dorobek sportowy obydwu zespołów, tym bardziej, że obydwa zespoły bardzo lubię i od dawna im kibicuję. Jeśli trudno Ci trzeźwo ocenić to co się do Ciebie pisze to zaufaj "królowej nauk" i policz sobie średnią ważoną sukcesów w najwyższej klasie rozgrywkowej obydwu zespołów. Jeśli potrafisz to zrobić to przynajmniej lekko się zdziwisz. A halę nazwali jak nazwali, bo istotnie grali w niej wówczas mistrzowie. Nie pogrążaj się już bardziej, bo zaczynam się wsydzić za kibiców Zielonej...

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Widzisz jak ty chcesz dyskutować skoro nawet nie potrafisz postu, przeczytać.Nie napisałem, że jesteś z Włocławka...Policz jeszcze średnią arytemtyczną , średnią gemoterczyną ,nie zapomnij róznież o ilorazie kartezjańskim.........!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
zaklinacz węża

wąz jak zwykle majaczy i nie ma pojęcia o czym pisze.Anwil zdobył tytuł w 2003 roku a hale nazwano w 2001r:)))Tu fragment ze strony klubowej Anwlu"Oddana do użytku we wrześniu 2001 r. i nazwana "Halą Mistrzów"Jak zwykle chciał zabłysnąć i znowu mu nie wyszło:)))Ekspert z ZG:)))Zaraz wytoczy swoje działa:)))Pozdro i do zobaczenia na meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wąż

U nas powstało coś z niczego. Najapierw był brązowy medal a potem machina ruszyła,ale co ty możesz o tym wiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
King James 6

Zdenerwowałem się,oni nie wiedzą co to znaczy mieć budżet na poziomie 2,5-3 mln złotych,oni nie wiedzą jak to jest być kibicem na dobre i na złe,nie znają goryczy 7 porażek pod rząd,nie wiedzą jak to jest gdy klub organizuje spotkanie kibiców z zawodnikami,żeby o tym porozmawiać co jest nie tak.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.