Wątek dotyczący artykułu

Ze zdrowiem Mariusza Wlazłego jest coraz lepiej. "Za kilka dni powinno być ok"

Ze zdrowiem atakującego reprezentacji Polski Mariusza Wlazłego, który w sobotnim meczu z Bułgarią doznał urazu stawu skokowego, jest coraz lepiej.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Kadry

A ja w ogóle bym chciał zobaczyć Kurka na boisku. Antiga jest niekonsekwentny. Wystawia Kubiaka, który ma 22 proc. w ataku i 11 proc. w przyjęciu, a Kurek w kwadracie zamrożony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MWflower

Bartek na razie jest w kiepskiej dyspozycji.Mam nadzieję,że wystrzeli z formą,bo na dziś wygląda gorzej niż Mateusz.Nie wiem,czy warunki meczowe to zmienią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MWflower

Mówię o treningach.Sama się zastanawiam jak byłoby w regularnym meczu.Trudno jednak spodziewać się,że adrenalina meczowa będzie miała wpływ na dyspozycję.A musiałaby mieć i to duży.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kingaaa

Dokładnie tak, a w tym meczu każdy z przyjmujących był na boisku poza Bartkiem co jak dla mnie było dość podejrzane. A trener powiedział po meczu ze Bartek jest teraz gorszy od kolegów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.