Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward: Więcej się to nie powtórzy

Darcy Ward nie wziął udziału w niedzielnej Grand Prix Łotwy w Daugavpils. Przed zawodami Australijczyk został poddany badaniu alkomatem, który wykazał alkohol w organizmie żużlowca.

przeczytaj cały artykuł

ali

Ja to rozumiem że jesteś kibicem zafajdanego senatora ! Ale pamiętaj chłopcze że nie ma was bez niego !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xman2200

Możesz sobie gadać co chcesz ale ja darze Dowhana szacunkiem za to czego dokonał w Falubazie. Połowa tych prezesików z drużyn EE potrafi jedynie pierdzieć w stołek i płakać że kasy brakuje w klubowej kasie a Dowhan pozyskuje sponsorów pokazując że jednak można

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DBR

Chłopcze (przepraszam, że z dużej, ale to z uwagi na poczatek zdania) osiągnij 1/10 tego co On to dpiero będziesz mógł pretendować do miana zafajdanego - na razie jesteś małym zawistnym hejterem, któremu daleko do Dowhana (a zważ, że i tego bardzo nisko oceniam, więc Twoja pozycja jest naprawdę mizerna). A o Falubaz sie nie martw, poradzi sobie lepiej niż Ty.
A.K.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ali

No może masz racje ! Ale nikt tu nie pisze o tym co ma ! Ma dużo ale ? A co ma ? Inters ? Rodzinę ? Kasę ? i co jeszcze ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
DBR

Poza tym co napisałeś jescze pełni poważną i bardzo zaszczytną służbę senatora - czyli w polączeniu z tym co napisałeś chyba dość dużo jak na "zafajdanego" - zresztą może i gust ma jaki ma o czym świadczyć może wybór koloru koszuli (pamiętać należy wszak o sentencji "De gustibus ...") , jednak z tego co zauważyłem to jest zawsze czysty i zadbany, więc Twoje określenie będące przejawem zawiści i bezsilności jest też nietrafione.
A.K.

| Odpowiedz
blokuj
_Kujawiak_

DBR - twój różowy senator może się na pewno pochwalić zdolnościami organizacyjnymi, tego mu nikt nie odbiera. Ale jest to też człowiek mściwy, małostkowy, cyniczny i niestety cwany. Jest też pierwszej klasy karierowiczem. Zadaje się tylko z tymi, którzy mogą mu pomóc coś załatwić. Do tego często, bardzo często, mija się z prawdą. Jeśli nie wierzysz zapytaj się kogoś kto miał okazję z nim współpracować. Generalnie to nie jest typ, od którego kupiłbyś używane auto. Śliska postać wyjątkowo...

| Odpowiedz
blokuj
DBR

Z przykroscią muszę stwierdzić, że podana przez Ciebie charakterystyka Senatora Dowhana generalnie pokrywa sie z moją własną o Nim opinią - mocno krytyczną, czemu wiele razy dałem nawet Tu wyraz, choć z drugiej strony świadom jestem Jego wkładu w obecny stan Falubazu i ostatnie lata sukcesów - jest to Jego niezaprzeczalna zasługa - szkoda tylko, ze po trupach :-( Irytuje mnie jednak ktoś kto pozwala sobie na łatwe i szybkie inwektywy wobec innych i określenia typu "chłopaczku" "zafajdany" jak i inni z ich 'fallusami", "unipłaczkami" czy jakimikolwiek innymi specjanie przekręconymi nazwami i nazwiskami - rzygać mi sie wówczas chce i łatwo mnie sprowokować.
A.K.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
DBR

Mam to traktować jako groźbę ? Masz rację - anonimowość w sieci to mit - i działa to w obie strony.
A.K.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
DBR

Twój wpis sugeruje coś zupelnie odmiennego !

Tak czy tak raczej się nie popisałeś - nie ukrywam swojej tozsamosci - często podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Nie mam powodów tego ukrywać - staram sie brać odpowiedzialność za to co piszę, więc i nie muszę się bać ujawnienia swoich danych.
A.K.

| Odpowiedz
blokuj
_Kujawiak_

O! A ja myślałem, że wy w Zielonej Górze patrzycie w niego jak w obrazek i widzicie tylko jedną stronę osoby RD. A tu proszę, masz podobne zdanie. Jestem zdziwiony, ale pozytywnie. Pozdrawiam z Kujaw :-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.